Reprezentacja U19 | mężczyźni

Reprezentacja młodzieżowa U-19

U-19: Duńczycy sprawdzą formę Polaków

08.10.2020

Reprezentacja Polski do lat 19, która przygotowuje się do marcowego turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy, rozegra w Kołobrzegu towarzyskie spotkanie z Duńczykami (08.10, godz. 15, transmisja w TVP Sport). Dla podopiecznych trenera Jacka Magiery będzie to drugi sprawdzian w trakcie budowania nowego zespołu.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

Trzech bramkarzy, dwóch pomocników, a także po jednym obrońcy i napastniku. To nowi piłkarze na zgrupowaniu reprezentacji Polski U-19, która przygotowuje się do przyszłorocznych eliminacji do mistrzostw Europy. W czwartek w Kołobrzegu (08.10, godz. 15, transmisja w TVP Sport), a w poniedziałek w Świnoujściu (12.10, godz. 13) kadra trenera Jacka Magiery zmierzy się rówieśnikami z Danii.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

W reprezentacji U-19, która w czwartek w Kołobrzegu (08.10, godz. 15), a w poniedziałek w Świnoujściu (12.10, godz. 13) zmierzy się z Danią, Maciej Kowal odpowiada za bramkarzy. – Chcemy powoływać chłopaków, którzy będą nadzieją polskiej piłki w kontekście starszych kadr młodzieżowych, a docelowo dla pierwszej reprezentacji – podkreśla 33–letni szkoleniowiec.

Centralna Liga Juniorów

Dwa punkty różnicy pomiędzy liderem, Wisłą Kraków, a czwartą w tabeli Legią Warszawa – sytuacja w Centralnej Lidze Juniorów na półmetku pierwszej rundy robi się coraz ciekawsza. A trzeba pamiętać, że spotkania zaległe mają jeszcze przed sobą goniące liderów, Cracovia i Górnik. Mecze tych drużyn zostały odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

Reprezentacja Polski do lat 19 w październiku rozegra dwa spotkania z Danią w Kołobrzegu (08.10, godz. 15) i w Świnoujściu (12.10, godz. 13). Selekcjoner Jacek Magiera w miejsce kontuzjowanych Kacpra Bieszczada i Xaviera Dziekońskiego zadecydował o dodatkowym powołaniu Bartosza Neugebauera (Górnik Zabrze) oraz Kacpra Trelowskiego (Raków Częstochowa).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności