Reprezentacja U19 | mężczyźni

Aktualności

Rewelacja sezonu i nadzieja na debiut. Jak rośnie Nicola Zalewski

03.11.2020

Zaczął od goli z Ascoli i Genoą, następnie trafiał do bramki dwukrotnie z Fiorentiną, później po razie z Atalantą i w ostatni weekend z Juventusem Turyn. W strzelaniu miał przerwę, przeciwko Lazio, ale wtedy zaliczył asystę. Jego Roma jest liderem tabeli włoskiej Primavery, czyli najwyższej ligi rozgrywek juniorskich, a sam Nicola Zalewski przebija się do pierwszej drużyny i z każdym kolejnym występem przybliża się do debiutu.

Centralna Liga Juniorów

Szalone dni za nami w Centralnej Lidze Juniorów. Tuż po meczach 10. kolejki w tygodniu odrabiano zaległości, natomiast w weekend czekają nas kolejne ciekawe spotkania. Na pierwszy plan wysuwa się rywalizacja w Lubinie, gdzie miejscowe Zagłębie, trzecia drużyna w tabeli, będzie podejmować Wisłę Kraków, a więc wicelidera rozgrywek. Spotkanie to będzie transmitowane na Łączy Nas Piłka w niedzielę od godziny 12:00!

Centralna Liga Juniorów

W zaległym meczu 9. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18 Korona Kielce pokonała 2:0 Zagłębie Lubin. Bramki dla gospodarzy zdobyli najskuteczniejsi w tym sezonie zawodnicy zespołu, a więc Miłosz Strzeboński (siódme trafienie) oraz Szymon Płocica (szóste trafienie). Spotkanie było na żywo transmitowane na kanale Łączy Nas Piłka. Już teraz zapraszamy do obejrzenia meczu z odtworzenia.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności