Aktualności

[POBIERZ] PZPN Trening Pro: darmowe narzędzie dla każdego trenera

Aktualności14.08.2020 
Chcesz rozrysować ćwiczenie, fragment gry lub ustawienie swojego zespołu? Polski Związek Piłki Nożnej udostępnia idealne i darmowe narzędzie dla każdego trenera oraz pasjonata futbolu – Trening Pro.

– To, co przybliża trenera do stawania się lepszym każdego dnia, to narzędzia, którymi się posługuje. Tym również jest program graficzny PZPN Trening Pro. Jako Związek jesteśmy w ciągłym procesie edukowania kolejnych szkoleniowców i dajemy im kolejne możliwości – mówi Bartłomiej Zalewski, trener kadr i koordynator projektów młodzieżowych w Polskim Związku Piłki Nożnej. Podkreśla również, że udostępniony darmowo program pomoże każdemu trenerowi w przygotowaniu konkretnego ćwiczenia, zajęć czy całego mikrocyklu szkoleniowego.

– Są różne narzędzia z których dotychczas korzystali trenerzy, ale większość z nich była dostępna on-line. W naszej aplikacji jest wiele opcji boisk, można rozrysować stałe fragmenty gry, zaplanować każde ćwiczenia z wielką szczegółowością, bo baza dostępnego sprzętu jest całkiem spora – dodaje Marcin Włodarski, skaut PZPN, trener drużyn młodzieżowych.

Zalewski dodaje, że aplikacja będzie poddawana rozbudowie i udoskonalaniu. – Dlatego wszystkich trenerów korzystających z programu PZPN Trening Pro zachęcamy do wysyłania swoich uwag i sugestii dotyczących funkcjonowania, by każda kolejna wersja była bliższa ideałowi i praktycznemu zastosowaniu w pracy trenera – podkreśla. Uwagi można kierować pod adres treningpro@pzpn.pl. Program można pobrać poprzez najpopularniejsze sklepy z aplikacjami lub skorzystać bezpośrednio poprzez stronę Łączy Nas Piłka. W tym celu należy zarejestrować się na portalu z profilem DLA KIBICA.

Na kanale Łączy Nas Piłka można obejrzeć materiał wprowadzający w możliwości i funkcjonowanie programu PZPN Trening Pro.

 

Zachęcamy do pobierania programu poprzez stronę Łączy Nas Piłka, a w najbliższych dniach również PZPN Trening Pro znajdzie się w najpopularniejszych sklepach z aplikacjami. Wersja internetowa jest również dostępna pod adresem laczynaspilka.pl/TreningPro dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników serwisu Łączy Nas Piłka.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności