II Liga

Wiosną jedną z rewelacji w rozgrywkach eWinner II ligi jest krakowski Hutnik. Drużyna z Suchych Stawów, która na koniec ubiegłego roku zamykała ligową tabelę, obecnie coraz bezpieczniej czuje się w środku ligowej stawki. W sobotę „Hutnicy” pokonali Wigry Suwałki, a najszczęśliwszym człowiekiem w ekipie gości tego dnia był 19-letni Mateusz Gajda. – Zapamiętam na długo ten debiut – mówi pomocnik, który wyszedł na boisko w podstawowym składzie.

II Liga

Sebastiana Bergiera kibicom Śląska Wrocław przedstawiać nie trzeba, w końcu to wychowanek klubu, który chwilę przed swoimi 17. urodzinami zadebiutował w ekstraklasie. Mimo, że w najwyższej klasie rozgrywkowej miał okazję wystąpić w niemałej liczbie meczów, to bramki jeszcze nie zdobył. Regularnie strzela za to w eWinner 2. Lidze, gdzie walczy o koronę króla strzelców.

II Liga

Garbarnia Kraków z ostatnich siedmiu spotkań pięć wygrała, jedno zremisowała i do miejsca barażowego traci tylko trzy punkty. Pięć bramek w tych meczach zdobył Michał Fidziukiewicz, który skutecznością imponował już jesienią w trzecioligowej Stali Stalowa Wola (18 goli). – Kiedy wybiegam w podstawowym składzie i czuję się potrzebny trenerowi, jestem skuteczny – twierdzi 30-letni napastnik. – Po to gramy w piłkę, żeby wygrywać i skoro jest szansa, by Garbarnia znalazła się w barażach, to trzeba do tego dążyć – dodaje.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności