Reprezentacja U19 | mężczyźni

Centralna Liga Juniorów

[CLJ] Klasyk we Wronkach. Lech podejmuje Legię. Transmisja na ŁNP od 11:00

18.11.2020

W środę piłkarze Centralnej Ligi Juniorów będą odrabiać zaległości z jedenastej kolejki. We Wronkach odbędzie się klasyk CLJ, Lech kontra Legia. Obie drużyny we wcześniejszych latach zdominowały rozgrywki, chociaż w dwóch ostatnich sezonach musiały oddać palmę pierwszeństwa innym. Teraz ponownie chcą włączyć się do walki o główne trofeum. Pomóc ma w tym środowe zwycięstwo. Transmisja z tego spotkania na Łączy Nas Piłka. Start transmisji o 11:00, początek meczu kwadrans później.

Centralna Liga Juniorów

Miniony weekend nie był udany dla drużyn ze ścisłej czołówki Centralnej Ligi Juniorów. Co prawda swój dorobek punktowy powiększyły zespoły Śląska Wrocław i Wisły Kraków, ale jedynie ekipy Pogoni Szczecin i Górnika Zabrze wygrały swoje mecze. Zwłaszcza „Portowcy” mogą być zadowoleni, bo rzadko kiedy zawody kończy się  „dwucyfrówką”. Status quo na czele ligowej tabeli został zachowany.

Centralna Liga Juniorów

W wielkie emocje związane z kolejnym meczem biało-czerwonych wprowadzi nas niedzielne spotkanie Centralnej Ligi Juniorów U-18. Tuż przed południem liderujący rozgrywkom Śląsk Wrocław zacznie swój mecz z Cracovią. Początek tego spotkania o godzinie 11:15, a transmisję będzie można zobaczyć na kanale Łączy Nas Piłka.

Centralna Liga Juniorów

Emocji związanych z Centralną Ligą Juniorów na kanale ŁNP ciąg dalszy. W środę wiele się działo w meczu Zagłębia Lubin z Wisłą Kraków, w niedzielę natomiast zapraszamy na spotkanie Lecha Poznań z Pogonią Szczecin. Obie drużyny w ostatnich tygodniach są na fali wznoszącej i liczą na powiększenie swojego dorobku punktowego. Transmisja z meczu we Wronkach od 12:00, a początek spotkania piętnaście minut później.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności