Reprezentacja FA | mężczyźni

Puchar Polski futsal

Mnóstwo zwrotów akcji w finałowym dwumeczu, ogromne emocje, w końcu wygrana po rzutach karnych – tak w skrócie wyglądała finałowa rywalizacja w futsalowym Pucharze Polski drużyny Red Dragons Pniewy z Piastem Gliwice. Dla ekipy z Wielkopolski to historyczny sukces, na który w klubie pracowano od lat. – To zwieńczenie pewnego etapu – mówi krótko menadżer Rafał Gnybek, który był jednym z głównych pomysłodawców drużyny futsalowej w Pniewach.

Puchar Polski futsal

Jedno przed finałowym rewanżem jest pewne – dziś w Gliwicach puchar pójdzie w górę! Sześć goli, po trzy dla każdej drużyny, strzelono w pierwszej odsłonie finałowej rywalizacji Pucharu Polski w futsalu. Wynik 3:3, jaki padł w Pniewach oznacza, że przed rewanżowym starciem pomiędzy Piastem Gliwice a Red Dragons jedni i drudzy wciąż mają prawo mieć nadzieję na to, że to oni sięgną po trofeum. W poniedziałek od godziny 19:00 zapraszamy na transmisję w Gliwicach. Mecz skomentują Rafał Kędzior i Piotr Szymura.

Reprezentacja futsalu A

Reprezentacja Polski w futsalu przed kilkoma dniami awansowała na drugie z rzędu mistrzostwa Europy. – Widać, że kadra zyskuje nową jakość. Pokazał to chociażby mecz z Portugalią na wyjeździe, gdzie mistrz Europy musiał wycofać bramkarza, by ratować remis – ocenia były reprezentant Polski, Michał Słonina. A wszystko to w 29. rocznicę pierwszego meczu naszej kadry na arenie międzynarodowej. 

Ekstraklasa futsal

To było symboliczne wręczenie mistrzowskiej korony. Rekord Bielsko-Biała został hegemonem polskiej sceny futsalowej na oczach dotychczasowej najlepszej klubowej ekipy, Cleareksu Chorzów. Bielszczanie wygrali na własnym terenie z ekipą z Chorzowa 8:1 i zapewnili już sobie szóste mistrzostwo Polski. Clearex ma w swoim dorobku pięć mistrzostw.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności