Reprezentacja U19 | mężczyźni

Centralna Liga Juniorów

Większy ścisk w tabeli, lepsza skuteczność i efektowni „Portowcy”. Jesień CLJ w liczbach

18.12.2020

Pierwsza runda w Centralnej Lidze Juniorów zakończona. W ubiegły weekend rozegrano zaległe spotkanie Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok (3:4), które ostatecznie „zamknęło” tegoroczną część rywalizacji. Siedemnaście kolejek za nami. Jaki to był czas? Jak w liczbach prezentują się dotychczasowe zmagania? Można je o tyle łatwiej zobrazować, gdyż ubiegły sezon został przerwany również po 17. kolejce.

Centralna Liga Juniorów

Z pewnością był jednym z objawień dopiero co zakończonej rundy Centralnej Ligi Juniorów. 17-letni Kacper Skóra z Arki Gdynia zdobył jesienią szesnaście bramek, walnie przyczyniając się do tego, że jego drużyna rundę zakończyła na dziewiątym miejscu. – Tych bramek mogło być jeszcze więcej, ale w przypadku tak młodego chłopaka nie patrzmy jedynie na gole – mówią jego trenerzy.

Centralna Liga Juniorów

Pierwsza część zmagań w Centralnej Lidze Juniorów niechybnie zmierza do końca. Ostatnia tegoroczna kolejka przyniesie kilka ciekawych spotkań. Do jednego z najciekawszych pojedynków dojdzie w stolicy, gdzie do rywalizacji przystąpią drużyny Escoli i Legii. Mecz ten będzie można zobaczyć na żywo na kanale Łączy Nas Piłka w sobotę o 12:15. Początek transmisji w samo południe.

Centralna Liga Juniorów

Było już w tym sezonie na boiskach Centralnej Ligi Juniorów U-18 kilka wysokich i nietypowych wyników, ale rezultat, jaki padł w ten weekend w Szczecinie, przebił te poprzednie! Pogoń Szczecin zaaplikowała Koronie Kielce aż 10 goli! Oprócz tego w 14. kolejce Centralnej Ligi Juniorów między innymi ciekawe starcie Legii Warszawa z Wisłą Kraków czy sensacyjna wpadka Zagłębia Lubin. Zapraszamy do oglądania magazynu CLJ.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności