Reprezentacja FA | mężczyźni

Reprezentacja futsalu A

[FUTSAL] Najtrudniejszy… drugi krok? Polska przed rewanżem z mistrzami Europy

03.02.2021

Reprezentacja Polski sprawiła największą do tej pory niespodziankę w eliminacjach mistrzostw Europy, remisując na wyjeździe z obrońcą mistrzowskiego tytułu, Portugalią. Rewanż w Łodzi z pewnością będzie jeszcze trudniejszą przeprawą. Biało-czerwoni w środę będą chcieli jednak potwierdzić, że są w stanie walczyć jak równy z równym z najlepszymi w Europie. Transmisja z rewanżowego meczu z Łodzi na TVP Sport o godzinie 16:00.

Reprezentacja futsalu A

Biało-czerwoni pozytywnie zaskoczyli na starcie eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Mecz z obrońcą mistrzowskiego tytułu, Portugalią, zakończyli remisem 2:2, a przez większą część spotkania nawet prowadzili. Debiutancką bramkę w kadrze zdobył Arkadiusz Szypczyński, który jeszcze nie tak dawno marzył jedynie o reprezentacyjnej nominacji. – Cieszę się, że trener mi zaufał, nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy – mówi jeden z bohaterów piątkowego starcia. W środę Polska rozegra w Łodzi rewanż z Portugalią.

Reprezentacja futsalu A

Reprezentacja Polski w futsalu w swoim pierwszym meczu kwalifikacji do Mistrzostw Europy, które w 2022 roku odbędą się w Holandii zmierzyła się z aktualnymi mistrzami Europy - Portugalią. "Biało-czerwoni” byli bliscy sprawienia ogromnej niespodzianki. Mimo osłabień kadrowych drużyna selekcjoner Błażeja Korczyńskiego sprawiła sporo problemów rywalom ze słynnym Ricardinho na czele. Polacy prowadzili już 2:0, ale mecz zakończył się remisem 2:2.

Reprezentacja futsalu A

Z wielką niecierpliwością, ale i z wielkimi nadziejami, jak zawsze przy okazji występu reprezentacji narodowej, kibice czekają na dzisiejszy start eliminacji mistrzostw Europy w futsalu. Biało-czerwoni w pierwszym meczu zmierzą się na wyjeździe z Portugalią. Początek spotkania o godzinie 21:15. Transmisję na żywo przeprowadzi kanał Łączy Nas Piłka!

Reprezentacja futsalu A

W piątek eliminacje do mistrzostw Europy rozpoczynają nasi futsaliści. Biało-czerwoni startują z wysokiego C, bo w pierwszym meczu zmierzą się na wyjeździe z obrońcą tytułu, Portugalią. Na dodatek dla naszej reprezentacji będzie to pierwszy mecz po rocznej przerwie. – Można jednak w takiej sytuacji znaleźć pozytywy – mówi selekcjoner kadry, Błażej Korczyński.

Reprezentacja futsalu A

Przygotowania do eliminacji mistrzostw Europy w futsalu – czas start!. Po blisko rocznym wyczekiwaniu spowodowanym koronawirusem wreszcie do gry wracają reprezentanci Polski. W przyszły piątek biało-czerwoni wystąpią w pierwszym meczu w ramach walki o przepustkę na EURO, a rywal będzie z najwyższej półki – broniąca tytułu Portugalia. Kilka dni później odbędzie się rewanż z tym samym przeciwnikiem w Łodzi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności