Reprezentacja FA | mężczyźni

Reprezentacja futsalu A

[FUTSAL] Powołania na dwumecz z Czechami

23.03.2021

Trener reprezentacji Polski w futsalu Błażej Korczyński ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie i dwumecz z Czechami w ramach kwalifikacji do turnieju finałowego mistrzostw Europy. Biało-czerwoni zagrają z Czechami 9 kwietnia o godz. 20:20 w Pradze oraz 14 kwietnia o godz. 16:15 w Opolu.

Puchar Polski futsal

W decydującą fazę wchodzą rozgrywki Pucharu Polski w futsalu. W ćwierćfinałach na pierwszy plan wybija się rywalizacja dwóch najbardziej utytułowanych klubów w kraju, czyli Cleareksu Chorzów i Rekordu Bielsko-Biała. Spotkanie na żywo będzie można obejrzeć na kanale Łączy Nas Piłka. Studio rozpoczynamy o godzinie 18:00, a początek meczu zaplanowany jest kwadrans później.

Reprezentacja futsalu A

Reprezentacja Polski w futsalu rozegrała dwa kolejne mecze w eliminacjach do mistrzostw Europy. Tym razem przeciwnikiem była Norwegia. Ze względu na pandemię oba mecze rozegrano w Łodzie, a Polska wygrała 3:0 i 4:1. Nasze kamery towarzyszyły kadrze Błażeja Korczyńskiego podczas całego zgrupowania. Pokażemy jak wyglądały treningi, odprawy i przygotowania do meczów. W kulisach zobaczycie także między innymi Mikołaja Zastawnika w roli reportera, popisy wokalne Sebastiana Wojciechowskiego i trenera Łukasza Żebrowskiego, cyrkowe umiejętności naszych zawodników, a także dowiecie się jak powstają ochraniacze domowej roboty.

 

Reprezentacja futsalu A

Reprezentacja Polski w futsalu odniosła drugie zwycięstwo nad Norwegią w meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy. Swoje debiutanckie trafienia dla kadry zapisali Krzysztof Elsner i Patryk Hoły, pozostałe dwa gole były dziełem Michała Marka i Sebastiana Grubalskiego. Drużyna Błażeja Korczyńskiego po czterech rozegranych meczach ma na koncie siedem punktów, o awansie na Euro zadecyduje kwietniowy dwumecz z Czechami.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności