Reprezentacja FA | mężczyźni

Futsal

[FUTSAL] Gwiazda błyszczała najjaśniej. Młodzi trafili do notesu selekcjonera

01.03.2021

32 mecze, trzy dni zmagań, 16 najlepszych drużyn futsalowych w kraju – głównym wydarzeniem weekendu były Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 19. Zdecydowanym faworytem do triumfu byli młodzi gracze Rekordu, którzy w turnieju finałowym gościli rywali na własnym terenie. Ostatecznie jednak złoto zgarnęła inna ekipa ze śląska – Gwiazda Ruda Śląska, dowodzona przez młodego trenera Wiktora Grzywaczewskiego.

Puchar Polski futsal

Znani są już niemal wszyscy ćwierćfinaliści Pucharu Polski w futsalu. O rosnącym prestiżu tych rozgrywek najlepiej świadczy fakt, że w grze o trofeum jest już tylko jedna ekipa spoza Statscore Futsal Ekstraklasy. Dalej gra Sośnica Gliwice, która ma ambitne plany. Serca kibiców futsalu w tym sezonie podbiły jednak inne drużyny, które już niestety z rozgrywkami się pożegnały.

Reprezentacja futsalu A

Trener reprezentacji Polski w futsalu Błażej Korczyński poinformował o powołaniu na zgrupowanie i dwumecz z Norwegią dla Michała Kałuży (CD Burela Futbol Sala). Biało-czerwoni zmierzą się z Norwegami w ramach kwalifikacji do turnieju finałowego mistrzostw Europy. Mecze rozegrane zostaną 5 marca o godz. 13:50 oraz 8 marca o godz. 17:30 w Atlas Arenie w Łodzi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności