Reprezentacja FA | mężczyźni

Reprezentacja futsalu A

[FUTSAL] Dodatkowe powołanie dla Bartłomieja Piórkowskiego

22.01.2021

Trener reprezentacji Polski w futsalu Błażej Korczyński poinformował o dodatkowym powołaniu na zgrupowanie i mecze kwalifikacji do turnieju finałowego mistrzostw Europy Bartłomieja Piórkowskiego (KS Constract Lubawa). Biało-czerwoni dwukrotnie zagrają z Portugalią (29 stycznia o godz. 20:15 w Mafrze oraz 3 lutego o godz. 16:00 w Łodzi).

Ekstraklasa futsal

W połowie sezonu wycofała się z rozgrywek Statscore Futsal Ekstraklasy Gatta Active Zduńska Wola. Rezygnacja ekipy z województwa łódzkiego to nie tylko ogromny cios dla wizerunku ligi, ale także wielka strata dla społeczności lokalnej, która na meczach starała się tworzyć klimat rodem z boisk piłkarskich. – Dla nas koszulka Gatty to relikwia – twierdzą fani.

Reprezentacja futsalu A

Mijający rok w polskim futsalu był... wstępem do tego, co się wydarzy w kolejnych miesiącach. Reprezentacja Polski rozpoczęła drogę do mistrzostw Europy od udanego startu w preeliminacjach, a Rekord Bielsko-Biała cały czas bierze udział w Lidze Mistrzów. Rywalizacja o tytuł mistrzowski w Statscore Futsal Ekstraklasie natomiast po raz pierwszy od niepamiętnych czasów dostarcza tylu emocji. – 2021 rok będzie bardzo ciekawy – zaciera dłonie 30-letni Michał Kubik, który we wszystkich tych wydarzeniach powinien być jednym z głównych uczestników.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności