Reprezentacja FA | mężczyźni

Ekstraklasa futsal

Z jednej strony to być może kwestia zaufania, wiary w umiejętności trenerów, którzy obecnie pracują w klubach. Z drugiej, w natłoku innych spraw i problemów na zmianę szkoleniowca może po prostu prezesom nie starcza już energii, czasu i pieniędzy. Jedno jest pewne – trenerzy w futsalu dostają wyjątkowo duży kredyt zaufania, co wychodzi wszystkim tylko na dobre. A swoim zaangażowaniem, pasją i chęcią rozwoju szkoleniowcy pokazują, że na tę szansę zasługują.

Ekstraklasa futsal

Mistrz Polski, Rekord, w miniony weekend swojego meczu nie rozegrał, a z okazji zbliżenia się do lidera skorzystały zespoły Constractu Lubawa i Piasta Gliwice. Zwłaszcza ci pierwsi w imponującym stylu zgłosili gotowość do walki o koronę. Rywale w wyścigu o podium coraz mocniej „odjeżdżają” Cleareksowi, który nie miał za wiele do powiedzenia w Pniewach.

Ekstraklasa futsal

Otwiera klasyfikację strzelców Statscore Futsal Ekstraklasy. W jedenastu meczach Arkadiusz Szypczyński, bo o nim mowa, zdobył 12 bramek, co przekłada się nie tylko na pozycję lidera wśród najskuteczniejszych, ale również na wiele innych czynników, chociażby samo zachowanie gracza na parkiecie. – Czuję się teraz dużo pewniej. Nawet gdy nie zdobywam bramki, ale dobrze gram, to nie mam do siebie żadnych pretensji – mówi 26-letni gracz Acany Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice.

Ekstraklasa futsal

W magazynie Łączy Nas Futsal podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ostatnich tygodni w halowej odmianie piłki nożnej. Przy okazji meczu AZS UŚ Katowice – Team Lębork udało się podsłuchać, o co trener Wojciech Pięta pytał zawodników, kiedy wziął czas. Ponadto pokażemy na czym polega gra pivota, ale zobaczycie też fenomenalne trafienia zawodników Statscore Futsal Ekstraklasy i „skserowane" cieszynki futsalistów FC Toruń.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności