Reprezentacja PP |

FORTUNA Puchar Polski

Sensacyjny przebieg miał mecz Gryfa Wejherowo z Lechią Gdańsk. II-ligowiec szybko strzelił dwa gole i postawił lechistów w trudnym położeniu. W drugiej połowie zespół Piotra Stokowca nie dość, że odrobił stratę, to w 89. minucie zdobył zwycięską bramkę. Awans biało-zielonym do kolejnej rundy zapewnił Flavio Paixao. Brawa należą się wejherowianom, którzy stawili czoła faworytowi.

Dwie klasy rozgrywkowe, forma prezentowana w obecnym sezonie, jakość kadry, budżety – różnica między Gryfem Wejherowo, a Lechią Gdańsk na wielu płaszczyznach jest kolosalna. Ale... – Piłka nożna ma to do siebie, że nie zawsze zdecydowany faworyt wygrywa – podkreśla trener wejherowian Łukasz Kowalski, który wierzy, że jego zespół pokusi się o niespodziankę w starciu z obrońcą Totolotek Pucharu Polsku. Początek meczu we wtorek o godz. 15:30.