Reprezentacja PP |

FORTUNA Puchar Polski

Wraca futbol w polskim wydaniu! Po wielu tygodniach oczekiwań zawodnicy rodzimych klubów powracają na boiska. Jako pierwsi na murawę wybiegną zawodnicy Miedzi Legnica i Legii Warszawa, by rozegrać mecz ćwierćfinału Totolotek Pucharu Polski. – Jesteśmy szczęśliwi, że wracamy do gry o stawkę. Było to niemożliwe od dwóch miesięcy – mówi trener „Wojskowych” Aleksandar Vuković.

FORTUNA Puchar Polski

Nie dał się pokonać przez 120 minut, a w rzutach karnych obronił dwa strzały piłkarzy Rakowa Częstochowa i Cracovia awansowała do ćwierćfinału Totolotek Pucharu Polski. Lukas Hrosso w drużynie trenera Michała Probierza w lidze jest tylko zmiennikiem Michala Peskovicia, ale kolejny raz dał szkoleniowcowi do myślenia. – Na razie Michal broni świetnie, więc staram się reszcie drużyny pomagać doświadczeniem i czekam na szansę – mówi skromnie Słowak.

FORTUNA Puchar Polski

Cracovia pokonała w rzutach karnych Raków Częstochowa 4:1 i awansowała do ćwierćfinału Totolotek Pucharu Polski. – Chciałbym podziękować za wsparcie kibicom, którzy mimo tak późnej pory spotkania i niskiej temperatury przyszli na mecz i przez ponad 120 minut dopingowali. W ważnych momentach nam pomogli – podkreślał Michał Probierz, trener Cracovii.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności