Reprezentacja PP |

FORTUNA Puchar Polski

[PUCHAR POLSKI] Czesław Żukowski: Nasza przygoda będzie zapamiętana na lata

30.10.2018

– Gratuluję Arce zwycięstwa i awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski. Myślę, że zaprezentowaliśmy się bardzo godnie, ale w szatni nie było z tego powodu wielkiej radości. Mamy poczucie, że przy większym szczęściu można było pokusić się o lepszy wynik – powiedział po meczu z Arką Gdynia trener Kaczkana Huraganu Morąg Czesław Żukowski.

FORTUNA Puchar Polski

– Chciałbym przede wszystkim pogratulować gospodarzom dzisiejszego spotkania fajnej przygody w Pucharze Polski. Wbrew pozorom i oczekiwaniom przed meczem, to było bardzo trudne spotkanie na ciężkim, grząskim boisku. W drużynie Huraganu widać styl, to nie jest przypadkowy zespół – powiedział po wygranym meczu z Huraganem Morąg trener Arki Gdynia Zbigniew Smółka.

FORTUNA Puchar Polski

Jedną z największych niespodzianek 1/32 finału Pucharu Polski była wygrana Wisły Sandomierz z Koroną Kielce. Dwie bramki dla III-ligowca zdobył Wiktor Putin. 23-letni Ukrainiec wierzy, że w kolejnej rundzie jego zespół będzie w stanie sprawić kolejną niespodziankę. – Podbeskidzie jest faworytem, ale bez wątpienia naszym celem jest wygrana – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

FORTUNA Puchar Polski

Korona Kielce pokonała kolejną przeszkodę w Pucharze Polski, Zagłębie Lubin, i wygrywając rewanż 2:0 przypieczętowała awans do półfinału. Udział przy samobójczym trafieniu Łukasza Janoszki na 1:0 miał Bartosz Rymaniak. Kapitan Korony rozegrał kolejne dobre zawody, ale jego apetyt po wyeliminowaniu Zagłębia jeszcze się zwiększył.

FORTUNA Puchar Polski

Kielce oszalały na punkcie futbolu po ligowej wygranej Korony z Legią Warszawa 3:2 po znakomitym  widowisku, ale w zespole Gino Lettierego nie ma mowy o świętowaniu, bo przed nim kolejne wyzwanie. Rewelacja sezonu 2017/18 zamierza awansować do półfinału Pucharu Polski, trzeba tylko utrzymać przewagę wywalczoną w pierwszym starciu z Zagłębiem. Ranni lubinianie, już bez zwolnionego trenera Piotra Stokowca, za to z Mariuszem Lewandowskim, nie zamierzają się jednak poddawać.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności