Reprezentacja PP |

Reprezentacja Piłki Plażowej

[WYWIAD] Marcin Stanisławski: Musimy stawić czoła wyzwaniu i pomarzyć o czymś więcej

06.04.2019

W sobotę reprezentacja Polski w beach soccerze rozpoczęła zgrupowanie przed towarzyskim dwumeczem z Portugalią. To będzie niejako wstęp do bardzo trudnego sezonu, jaki czeka kadrę Marcina Stanisławskiego. O zwycięskim początku roku, najbliższych potyczkach, ale także o celach na te rozgrywki porozmawialiśmy z selekcjonerem.

FORTUNA Puchar Polski

– Trzeba przyznać, że był to dla nas bardzo trudny mecz. Na pewno najtrudniejszy z tych, które rozegraliśmy przeciwko Górnikowi Zabrze w tym sezonie. Kosztował nas wiele wysiłku, zawodnicy zostawili na boisku mnóstwo zdrowia. Ogromnie cieszymy się z awansu do półfinału Pucharu Polski – powiedział po wygranym meczu 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski asystent trenera Lechii Gdańsk Łukasz Smolarow.

FORTUNA Puchar Polski

W trwającej edycji Pucharu Polski wszystkie drużyny na szczeblu centralnym rywalizacji zobowiązane są do wystawiania przez cały czas trwania meczu co najmniej jednego zawodnika o statusie młodzieżowca. Chętnie korzysta z tego Górnik Zabrze, sięgał po nich również trener gdańskiej Lechii. W środowy wieczór dojdzie do potyczki tych zespołów. Kogo możemy spodziewać się na murawie?

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności