PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Jeszcze kilka lat temu robienie zakupów w sklepach z używaną odzieżą było passe. Dziś przeżywa rozkwit, a wśród przeczesujących lumpeksy (jak popularnie nazywa się takie miejsca) są również kolekcjonerzy i poszukiwacze koszulek piłkarskich. Duża w tym zasługa Macieja Nowaka, który stworzył społeczność „Stadionowe Lumpy”, a dzięki zorganizowanej przez niego akcji #OddajFejka, około 700 koszulek trafi do marzących o nich dzieci z najbiedniejszych części świata.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Działanie według zasady „im więcej, tym lepiej” jest częstym błędem popełnianym przez piłkarzy-amatorów. Zawodnicy wpadający w wir intensywnych treningów i meczów, nierzadko mający za sobą dłuższą przerwę od aktywności fizycznej, zwykle zapominają o elemencie, który w budowaniu formy jest niemniej istotny. Mowa o odpoczynku i skutecznej regeneracji. Co robić, aby odpowiednio przygotować organizm na kolejne zajęcia i zawody?

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Kapituła konkursowa „Zielonych Wyzwań” wyłoniła laureatów drugiego zadania. Tym razem w rywalizacji udział wzięło ponad trzysta drużyn, spośród których wyróżnionych zostało osiemnaście – po trzy w każdej kategorii wiekowej. Poniżej przedstawiamy listę laureatów oraz ich nagrania. A jeszcze w tym tygodniu rozpocznie się rywalizacja w ramach trzeciego wyzwania.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Mocna konkurencja nieopodal rozwijająca skrzydła to zagrożenie, ale i motywacja, by stale stawać się lepszym. I właśnie przez pryzmat szansy na rozwów na swoją działalność patrzą zarząd i trenerzy UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice, czyli akademii, która może pochwalić się srebrną gwiazdką Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Polska zmaga się właśnie z trzecią falą pandemii COVID-19. Nakładane przez rząd ograniczenia w życiu społecznym i gospodarczym, utrzymywane często w katastroficznym i sensacyjnym tonie doniesienia medialne oraz brak jednoznacznych prognoz co do zakończenia funkcjonowania w obecnym trybie powodują, że już od wielu miesięcy czujemy się zagubieni, zaniepokojeni, przestraszeni i niepewni przyszłości. Sprawdź porady ekspertów, które pozwolą lepiej znieść ten trudny czas.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności