PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Kapituła konkursowa rozstrzygnęła pierwsze z planowanych czterech „Zielonych Wyzwań”. Spośród 294 nadesłanych materiałów wideo przedstawiających realizację zadania, wyróżnionych zostało 18 – po trzy w każdej kategorii wiekowej. Poniżej przedstawiamy listę laureatów oraz ich nagrania. A jeszcze dzisiaj rozpocznie się rywalizacja w ramach drugiego wyzwania.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Przez kilka lat dominowali w rozgrywkach piłkarskich szóstek w Polsce, zostali też najlepszym zespołem w Europie. Kilkanaście miesięcy temu powiedzieli jednak: „Koniec!”. Drużyna się rozwiązała. Ciągnęło jednak wilki do lasu. Dynamik Herring Toruń właśnie wrócił, ale już nie na orliki, lecz do hal. Zespół zadebiutował w II lidze futsalu. Plany ma bardzo ambitne.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Na każdym z możliwych poziomów rozgrywkowych trenerzy zadają sobie pytanie: „Jak sprawić, aby mój zawodnik był jeszcze lepszy?”. Tylko niektórzy z nich mają świadomość, że kluczem do funkcjonowania w treningu i procesie rozwoju jest prewencja urazów, czyli unikanie kontuzji.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Polskie Orły to szkółka piłkarska założona w styczniu 2020 roku przez byłego reprezentanta Polski Mariusza Kukiełkę oraz znanego w środowisku skauta Artura Kaźmierczaka. Na pierwszy rzut oka – inicjatywa, jakich wiele. Tyle tylko, że panowie tę szkółkę założyli w Dublinie. I mimo pandemicznych ograniczeń, w Irlandii jeszcze surowszych niż w Polsce, akademia pięknie się rozwija.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności