PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Organizują turniej dla ponad tysiąca młodych piłkarzy, przyznają Piłkarskie Oscary, a już za chwilę będą mieć pierwszego wychowanka w reprezentacji Polski. To nie przypadek. Wyróżniona srebrną gwiazdką w Programie Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich Junior Football Academy Przechlewo od lat pracuje na te sukcesy i ma realne podstawy, by myśleć o kolejnych.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłkarskie niższe ligi i rozgrywki amatorskie to kopalnia śmiesznych, strasznych, nietypowych, zaskakujących i przede wszystkim ciekawych zdarzeń. W „Krótkiej Piłce” będziemy starali się wybierać dla Was najsmakowitsze historie, które wydarzyły się na polskich boiskach i wokół nich. Dziś zapraszamy na 93. część cyklu.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

W dniach 26-30 kwietnia w ramach drugiego w historii zgrupowania Talent Pro dla dziewcząt w Opalenicy trenowały najzdolniejsze polskie piłkarki młodego pokolenia. Większość z nich przyjechała do Wielkopolski z bagażami doświadczeń, w których znaczną część wypełniają te związane z udziałem w inicjatywach PZPN dedykowanych dzieciom: turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” i cyklicznych akcjach Akademii Młodych Orłów.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Sport uprawiany przez dzieci to wspaniała przygoda nie tylko dla nich, lecz także dla ich rodziców. Sportowa droga nie zawsze jest jednak usłana różami, a porażki zdarzają się równie często jak sukcesy (a może i częściej). Niestety, wielu rodziców, mimo jak najlepszych intencji, swoim podejściem i będącymi jego konsekwencją czynami i słowami sukcesywnie zabija w swoim dziecku naturalną radość i pasję. Przedstawiamy kilka rad, jak rozmawiać z młodym sportowcem, by czuł wsparcie i miłość, a nie presję i oczekiwania.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności