Reprezentacja FA | mężczyźni

Reprezentacja futsalu A

Biało-czerwoni 40 minut od wyjazdu na EURO! Mecz z Czechami w środę o 16:15

13.04.2021

Już za kilka godzin biało-czerwoni stoczą decydujący bój o drugie miejsce w grupie eliminacyjnej do mistrzostw Europy. Polacy przed meczem z Czechami właściwie nic jeszcze nie wiedzą. Mogą wieczorem świętować bezpośredni awans na kontynentalne finały, przedłużyć swoje nadzieje na EURO poprzez grę w barażach, jak również przełknąć gorycz eliminacyjnej porażki. Mecz z Czechami w Opolu rozpocznie się o godzinie 16:15, a transmisję przeprowadzi TVP Sport.

Ekstraklasa futsal

W dobrych nastrojach rozpoczynają zgrupowanie przed dwumeczem z Czechami reprezentanci Polski. W ostatniej kolejce ligowej przed tymi bardzo ważnymi spotkaniami wielu z nich pokazało się ze świetnej strony. Zaimponował zwłaszcza Sebastian Leszczak, „drużynowo” najlepiej wypadły ekipy z Bielska-Białej i Leszna.

Reprezentacja futsalu A

Jeszcze kilka tygodni temu był jednym z wielu ligowców, który w Statscore Futsal Ekstraklasie miał lepsze i gorsze momenty. Teraz jego pozycja znacznie wzrosła. – Powołanie na mecze z Czechami nie było zaskoczeniem, spodziewałem się tego – mówi szczerze 26-letni Patryk Hoły przed dwumeczem, który zadecyduje o tym, czy Polska weźmie udział w przyszłorocznych mistrzostwach Europy.

Ekstraklasa futsal

Tym razem w naszym magazynie skupiamy się na rozgrywkach Pucharu Polski, bowiem w ćwierćfinałach mieliśmy prawdziwe dreszczowce. Przyjrzymy się zwłaszcza pełnej pięknych bramek i zwrotów akcji rywalizacji Clearexu z Rekordem. Ponadto pokażemy gola…trenera polskiej młodzieżówki, który na swoje trafienie w Ekstraklasie czekał… aż siedem lat! Pokażemy też, jak wyglądała rywalizacja dzieci w ramach Halowej Ligi Podokręgu Zabrze. Zapraszamy!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności