Reprezentacja futsalu A

Już za kilka godzin biało-czerwoni stoczą decydujący bój o drugie miejsce w grupie eliminacyjnej do mistrzostw Europy. Polacy przed meczem z Czechami właściwie nic jeszcze nie wiedzą. Mogą wieczorem świętować bezpośredni awans na kontynentalne finały, przedłużyć swoje nadzieje na EURO poprzez grę w barażach, jak również przełknąć gorycz eliminacyjnej porażki. Mecz z Czechami w Opolu rozpocznie się o godzinie 16:15, a transmisję przeprowadzi TVP Sport.

Reprezentacja kobieca A

– Widzę bardzo dużo pozytywów w tym meczu. Założyliśmy sobie, że będziemy chcieli grać w piłkę, atakować i tworzyć jak najwiecej sytuacji. To się udało –  powiedziała selekcjoner reprezentacji Polski kobiet Nina Patalon po towarzyskim spotkaniu ze Szwecją. Biało-czerwone przegrały z trzecią drużyną świata 2:4, ale pozostawiły po sobie bardzo dobre wrażenie.

Reprezentacja kobieca A

Sześć goli, zwroty akcji i wiele sytuacji bramkowych obejrzeli kibice w towarzyskim meczu reprezentacji Polski kobiet ze Szwecją. Biało-czerwone przegrały z brązowym medalistą mistrzostw świata 2:4, ale pozostawiły po sobie bardzo dobre wrażenie. Oba gole dla naszej drużyny strzeliła wracająca do drużyny narodowej po kontuzji Ewy Pajor.

Reprezentacja kobieca A

- Każdy trener ma swoje założenia, a my będziemy starali się jak najlepiej je realizować. Ale potrzebujemy też czasu, żeby wszystkie nowości wdrożyć w naszą grę. Pod względem treningów dobrze to wygląda, mam nadzieje, że będzie też tak w meczu. Musimy pamiętać, że dopiero się poznajemy - mówiła Małgorzata Mesjasz na konferencji prasowej przed towarzyskim meczem ze Szwecją we wtorek w Łodzi. Obrończyni reprezentacji Polski odpowiedziała na pytania m.in. o siłę przeciwnika, wyjazd do ligi zagranicznej i ulubionej pozycji na boisku.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności