Reprezentacja A

O jego grze, drodze do ekstraklasy, a potem do kadry, napisano i powiedziano już wiele. Przy okazji rozmów o postępie to właśnie na młodego obrońcę wskazywano jako przykład pokonywania kolejnych poziomów piłkarskich i to w trybie ekspresowym. Szybko też przekonuje wszystkich, że regularna gra w Rakowie Częstochowa, transfer do Red Bull Salzburg, występ w reprezentacji Polski wcale nie stanowią dla niego sufitu – Kamil Piątkowski poszedł dalej: wykorzystuje swoje pięć minut w najlepszy z możliwych sposobów.

Reprezentacja kobieca A

Drużyna Pauliny Dudek sprawiła niespodziankę i wyrzuciła za burtę prestiżowych rozgrywek jej siedmiokrotnego triumfatora i aktualnego obrońcę tytułu - Olympique Lyon! Mimo porażki w pierwszym meczu 0:1, w rewanżu PSG wygrało na wyjeździe 2:1. W walce o finał paryżanki zmierzą się z FC Barceloną. W drugim meczu Chelsea zagra z Bayernem Monachium.

Reprezentacja A

Na sześć kolejek przed końcem rozgrywek Championship Norwich City, w którym występuje Przemysław Płacheta, jest już pewne awansu do Premier League. Co prawda „Kanarki” zawiodły w 42. serii gier ponosząc porażkę z AFC Bournemouth 1:3, ale po remisach przeciwników zespół polskiego zawodnika jest już pewny sukcesu. Norwich City wystarczył zatem tylko jeden sezon, aby powrócić na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Anglii.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności