II Liga

Choć po pierwszej rundzie Hutnik Kraków jest ostatni w drugiej lidze i stracił aż 42 gole, to bramkarz Dawid Smug zbierał dobre oceny. Stał się postrachem zawodników wykonujących rzuty karne – obronił aż pięć z dziewięciu. – To efekt współpracy z trenerem bramkarzy, który analizował jak rywale je strzelają. Ja tę wiedze wykorzystałem w praktyce – mówi 27–letni bramkarz.

II Liga

Obrońca Olimpii Elbląg od dwóch lat nie opuścił też nawet jednego treningu. – Staram się robić wszystko, by jak najlepiej przygotować się do kolejnego spotkania. A więc regeneruje się, solidnie trenuję z zespołem, zdrowo odżywiam, a także ćwiczę indywidualnie. Do tego szukam bodźców, by wychodzić ze strefy komfortu i sprawdzać jak mój organizm zareaguje. Regularnie morsuję, a ostatnio zacząłem zimą biegać w samych spodenkach – opowiada 30–letni Kamil Wenger.

II Liga

W ramach cyklu #BestOf2020 prezentujemy najpiękniejsze gole roku w rozgrywkach 2. Ligi! Podczas ostatnich 12 miesięcy przez ten szczebel przewinęło się w sumie aż 26 zespołów. Sami sprawdźcie, które z nich zdobywały najefektowniejsze bramki! Wybór tej najlepszej pozostawiamy wam, zachęcając do głosowania w komentarzach pod tym filmem!

II Liga

Który bramkarz najlepiej broni rzuty karne, który trener pracuje najdłużej, który zespół nie remisuje, która drużyna ma w składzie najwięcej obcokrajowców, a która gra tylko Polakami? Kto ma w kadrze reprezentantów, mistrzów Polski i zdobywców Pucharu Polski? Co ile minut padała bramka, ile piłkarzy wyleciało z boiska, a ile rozegrało pełną rundę? Zapraszamy do liczbowego podsumowanie rundy jesiennej drugiej ligi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności