II Liga

Takie mecze zwykło się określać mianem spotkań o sześć punktów! Zarówno Hutnik Kraków, jak i rezerwy Lecha Poznań w tym sezonie eWinner 2. ligi walczą o utrzymanie, więc każde zwycięstwo może się okazać kluczowe w kontekście końcowego układu w tabeli – zwłaszcza takie, z bezpośrednim rywalem! Naszą transmisję z Krakowa zaczynamy równo o godzinie 13:00.

II Liga

Specjalna seria koszulek meczowych, sesja zdjęciowa retro nawiązująca do lat 30. XX wieku, kiedy zespół odnosił największe sukcesy w historii klubu. Drugoligowa Garbarnia Kraków, mistrz Polski z 1931 roku, rozpoczął świętowanie 100-lecia istnienia. W planach jest jeszcze jubileuszowy mecz z zespołem ekstraklasy, a także turnieje dla dzieci i młodzieży. – Jubileusz jest nas szansą pokazania szerszej społeczności bogatej historii i tradycji oraz możliwości rozwoju dla dzieci. Cały czas podkreślamy, że zajmujemy się wychowywaniem i szkoleniem młodzieży – podkreśla Grzegorz Bartosz, prezes Garbarni.

II Liga

Kilkunastu zawodników, w tym Krzysztof Danielewicz i Rafał Grzelak, którzy mają za sobą występy w ekstraklasie, wiosną zagra w drugiej lidze. Jednak najbardziej znanym zawodnikiem, który do niej trafił jest 35-letni Siergiej Kriwiec, 38-krotny reprezentant Białorusi i wielokrotny mistrz tego kraju. W drugiej lidze będą występować też inni obcokrajowcy, w tym Hiszpan ostatnio grający w… Indiach. W sobotę rundę wiosenną zainauguruje mecz Znicza Pruszków z Wigrami Suwałki (godz. 12).

II Liga

Dość niespodziewanie po dobrej rundzie w Błękitnych Stargard i kilku występach szczebel wyżej – w Wigrach Suwałki, Oskar Nowak przeniósł się w sierpniu 2020 roku do Getafe CF. I choć żadnego oficjalnego spotkania w tym hiszpańskim zespole nie rozegrał, to dostał szansę w sparingu z Realem Madryt. Swoją przygodę z piłką 20-letni obrońca kontynuuje teraz w Chojniczance Chojnice.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności