II Liga

Hutnik Kraków przed rundą wiosenną zmienił trenera. Z nowym szkoleniowcem przyszły pierwsze efekty – zespół z Nowej Huty właśnie wydostał się ze strefy spadkowej. – Jak wracaliśmy z meczu w Grudziądzu, zawodnicy co chwilę włączali w telefonach tabele, jakby nie wierzyli, że to się udało. Mam nadzieję, że już nie będziemy czerwoną latarnią ligi – twierdzi Szymon Szydełko, 38-letni trener Hutnika.

II Liga

Piłkarze trenera Rafała Góraka właśnie awansowali na pierwsze miejsce w eWinner 2. Lidze. Stoją przed szasną, by dwóch latach wrócić na zaplecze ekstraklasy i wreszcie odkleić łatkę, że w GKS wciąż nic się nie udaje. – Wiele ludzi pamięta w Katowicach ekstraklasę, a nawet europejskie puchary. Nic dziwnego, że za tym tęsknią. Na razie przed nami realizacja celu awansu do pierwszej ligi – podkreśla trener Górak.

II Liga

W związku z przekazaną przez klub Motor Lublin informacją o potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 i objęciem zawodników klubu kwarantanną, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że mecz 23. kolejki eWinner 2. Ligi między drużynami Motor Lublin – Skra Częstochowa został przełożony.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności