II Liga

Wojciech Reiman pierwszy raz w karierze zdobył cztery bramki w jednym meczu. Choć jest pomocnikiem, to regularnie w ostatnich sezonach strzelca co najmniej 10 goli. Na dodatek pewnie wykonuje też rzuty karne. – Mam na nie swój sposób, choć nie umiałbym wykonywać ich jak Robert Lewandowski – przyznaje 33-letni zawodnik Stali Rzeszów. – Mam nadzieję, że te bramki pomogą zrealizować cel, czyli awansować do pierwszej ligi.

II Liga

W kolejnym odcinku Magazynu eWinner 2. Ligi zobaczycie kilka niezwykłych popisów strzeleckich! Po hattricku na swoim koncie zapisali Kamil Wojtyra ze Skry Częstochowa i Filip Szymczak z rezerw Lecha Poznań. A jeśli hattrick to za mało? Z takiego założenia wyszli napastnik Pogoni Siedlce Maciej Górski i Wojciech Reiman ze Stali Rzeszów, którzy zdobyli w jednym meczu... po cztery gole! Zobaczcie skróty wszystkich spotkań 26. kolejki eWinner 2. Ligi, i nie tylko, w naszym magazynie!

II Liga

Ostatnie tygodnie w życiu Mariusza Holika są przepełnione dumą. Jego drużyna jest rewelacją drugiej ligi, coraz odważniej w Częstochowie mówi się o awansie na zaplecze piłkarskiej ekstraklasy, a on sam w maszynie trenera Marka Gołębiewskiego jest niezastąpionym elementem. – Gdy się jednak słyszy, że się komuś ratuje życie, to wszystko inne odchodzi na bok – mówi 27-letni defensor.

II Liga

Przed nami kolejna transmisja z boisk eWinner 2. Ligi. Tym razem zabieramy naszych widzów na Arenę Lublin, gdzie dojdzie do starcia dwóch beniaminków z dużymi aspiracjami – Motor podejmie rezerwy Śląska Wrocław. Dla gospodarzy ten mecz to początek kwietniowego maratonu, podczas gdy Śląsk do spotkania w Lublinie przystąpi uskrzydlony wysokim zwycięstwem przed tygodniem. Naszą transmisję rozpoczniemy o godzinie 15:00, a mecz skomentują Adam Delimat i Dawid Sut.

II Liga

Dokładnie 27 sekund minęło od rozpoczynającego mecz gwizdka, do momentu, w którym po raz pierwszy ze zdobycia gola mogli cieszyli się piłkarze Górnika Polkowice. 24. kolejka eWinner 2. Ligi przyniosła najszybszą jak dotąd bramkę w całym sezonie! Co jeszcze wydarzyło się w ostatni marcowy weekend? Przekonajcie się, oglądając nasz magazyn!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności