II Liga

Pięć zwycięstw z rzędu – taką ligową serią GKS Katowice nie mógł się pochwalić od bardzo dawna. Co bardziej przesądni kibice zaczęli już wierzyć, że klub z ulicy Bukowej skazany jest na jakieś fatum. Zespół ze stolicy Górnego Śląska od kilku lat przymierzany był do walki o awans do ekstraklasy, natomiast niespełna dwa lata temu pierwszą ligę zamienił na drugą. Może teraz wykona krok w „prawidłowym” kierunku?

II Liga

Tomasz Hołota sporo w polskiej piłce przeżył. Grał w najwyższej klasie rozgrywkowej, swego czasu jego nazwisko znalazło się nawet w notesie selekcjonera reprezentacji Polski Adama Nawałki. Teraz 29-letni pomocnik odbudowuje się w KKS-ie Kalisz, skąd znów chce trafić tam, gdzie nie tak dawno występował. Bo ma konkretny cel do osiągnięcia. – Chciałbym co najmniej do tych 200 meczów w ekstraklasie dobić – zaznacza w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

II Liga

Kolejka numer 14 w drugiej lidze przyniosła między innymi jeden z hitów jesieni – starcie Wigier Suwałki z GKS Katowice. Z naszego magazynu dowiecie się, kto po tym meczu przybliżył się do awansu, a także jak poradził sobie liderujący Górnik Polkowice. Oprócz spotkań 14. kolejki, podsumowujemy również cztery zaległe mecze, które odbyły się w ubiegłą środę. Zapraszamy do oglądania magazynu skrótów 2. Ligi.

II Liga

Gol Roberta Tunkiewicza z KKS Kalisz – już teraz śmiało możemy stwierdzić, że to jeden z głównych kandydatów do miana najpiękniejszej bramki sezonu w 2. lidze! W miniony weekend działo się jednak również na innych stadionach, a wyniki drużyn z czołówki poskutkowały zmianą lidera! Zapraszamy do oglądania magazynu skrótów drugiej ligi.

II Liga

Po nieco dłuższej przerwie wracamy z naszym Magazynem skrótów 2. Ligi, by podsumować wydarzenia z 11. kolejki… i nie tylko. Zajrzeliśmy również na dwa stadiony, na których nadrabiano w środku ubiegłego tygodnia zaległości. W środę na drugoligowych boiskach padło kilka naprawdę wyjątkowej urody goli, w związku z czym zapraszamy do oglądania naszego magazynu skrótów 2. Ligi.

II Liga

W wieku 19 lat zadebiutował w ekstraklasie w Górniku Zabrze. Pięć lat późnej gra jednak tylko w drugiej lidze. W tym sezonie Marcin Urynowicz imponuje skutecznością i strzelił już siedem goli. – Na przeszkodzie stanęły kontuzje. W ciągu pół roku cztery razy naderwałem ten sam mięsień dwugłowy. Teraz od ośmiu miesięcy jestem zdrowy, na dodatek gram na ulubionej pozycji i są efekty – podkreśla pomocnik GKS Katowice.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności