II Liga

Jego przyjście latem do Częstochowy dla większości było zaskoczeniem. W klubie, który zawsze charakteryzował się dużą hermetycznością tym razem postawiono na trenera z zewnątrz. Tą osobą został 40-letni Marek Gołębiewski z podwarszawskiego Piaseczna. Jak pokazują jednak wyniki pierwszych meczów Skry w tym sezonie wybór okazał się trafny. – Sam jestem zaskoczony naszymi wynikami – mówi szkoleniowiec piątej obecnie drużyny drugiej ligi.

II Liga

Eryk Sobków to przykład zawodnika, któremu posłużyła zmiana pozycji i… pandemia koronawirusa. Od czerwca w 17 ligowych występach zdobył 14 goli dla Górnika Polkowice. 23-letni skrzydłowy strzela je w drugiej lidze, choć pięć lat temu zadebiutował w ekstraklasie. – Na razie nie myślę, czy uda mi się do niej wrócić. Chciałbym strzelić jak najwięcej goli w tym sezonie. Jeśli będę zdrowy, kontuzje mnie ominą, to może pojawi się oferta z lepszej ligi – twierdzi Sobków.

II Liga

Mecz Skry Częstochowa z GKS Katowice to jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań w ramach 10. kolejki 2. Ligi. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, zajmując kolejno piąte i szóste miejsce, czyli lokaty premiowane grą w barażach o awans. Kto po bezpośrednim starciu poprawi swoją sytuację w ligowej tabeli? Mecz Skry z GKS skomentują dla was Adam Delimat i Dawid Sut. Początek transmisji w sobotę równo o godzinie 14:00.

II Liga

W poprzednich rozgrywkach Stal Rzeszów była o krok od pierwszej ligi, ale w finale barażów przegrała z lokalnym rywalem Resovią. W tym sezonie jest wiceliderem i w klubie otwarcie mówią o awansie na zaplecze ekstraklasy. – Taki został postawiony cel i wierze, że go zrealizujemy. Poza tym nasza duma została trochę przerysowana i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie zrewanżujemy się Resovii – podkreśla Marcin Wołowiec, szkoleniowiec Stali.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności