II Liga

32-letni pomocnik większość kariery spędził w klubach z południa Polski. Przed obecnym sezonem przeniósł się na drugi koniec Polski, by pomóc Wigrom Suwałki w powrocie na zaplecze ekstraklasy. – Organizacyjnie to klub pierwszoligowy, a dla młodych zawodników może być świetną trampoliną do występów w ekstraklasie. Przyszedłem do Wigier, by pomóc „poukładać szatnię” i oczywiście wesprzeć młodzież – podkreśla Bartłomiej Babiarz.

II Liga

To była derbowa kolejka w eWinner 2. Lidze! Miniony weekend przyniósł Derby Krakowa pomiędzy Hutnikiem i Garbarnią, ale też Derby Mazowsza, w których Pogoń Siedlce podejmowała Znicz Pruszków. Ponadto do gry wróciły drużyny z ligowej czołówki – Górnik Polkowice i GKS Katowice. Zobaczcie, co wydarzyło się w ostatnich dniach w eWinner 2. Lidze!

II Liga

Historia „małych” derbów Krakowa miedzy zespołami z Nowej Huty i Ludwinowa sięga 1952 roku. W sobotę (godz. 16) te zespoły zmierzą się ze sobą po raz 32 – do tej pory każdy wygrał po 11 razy (9 remisów). – Dobrze życzę Hutnikowi, bo jest z Krakowa, ale nie wtedy, kiedy gra z moim zespołem – mówi Jerzy Cierpiatka, dziennikarz, były rzecznik prasowy i autor monografii „85 lat Garbarni”. – Oby im się wiodło w pozostałych meczach, ale żeby tym razem punkty zostały w Nowej Hucie – dodaje Artur Trębacz, prezes klubu z Suchych Stawów.

II Liga

Co prawda w miniony weekend swoich spotkań nie rozegrali lider ani wicelider, ale nie oznacza to, że na boiskach eWinner 2. Ligi nie było ciekawie. Największych emocji dostarczyło spotkanie we Wrocławiu, a również na sześciu pozostałych stadionach zapadły istotne rozstrzygnięcia. Zapraszamy na nasz Magazyn eWinner 2. Ligi!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności