Centralna Liga Juniorów

Zagłębie Lubin nowym liderem Centralnej Ligi Juniorów! Ekipa z Dolnego Śląska po wznowieniu rozgrywek dwa mecze wygrała i dwa zremisowała. Na pierwszym miejscu w weekend zdystansowała Wisłę Kraków, która w ostatnich tygodniach zdobyła tylko jeden punkt. Za plecami najlepszej dwójki „swoje” robi Pogoń Szczecin. Pierwszej porażki w tym roku doznała Escola Varsovia.

Centralna Liga Juniorów

Coraz ciekawiej wygląda rywalizacja w Centralnej Lidze Juniorów. W walkę o medale zaangażowanych jest nawet siedem drużyn. W niedzielę z kamerami ŁNP byliśmy w Gdyni, gdzie Arka starała się powstrzymać rozpędzającą się Pogoń Szczecin. Bezskutecznie, bo goście po dwóch golach po przerwie zapewnili sobie zwycięstwo. Obejrzyj powtórkę spotkanai na ŁNP TV.

Centralna Liga Juniorów

To była niesamowita seria spotkań! Wszystkie mecze CLJ miały duży ciężar gatunkowy, a cztery aktualnie najlepsze drużyny rywalizowały pomiędzy sobą. Gdy dodamy do tego klasyk Lecha z Legią, to mamy prawdziwy obraz młodzieżowych emocji w weekend majowy. W żadnym z tych meczów nie udało się wyłonić zwycięzcy, na czym najmocniej skorzystały jedenastki Górnika Zabrze i Escoli.

Centralna Liga Juniorów

Nadchodzący weekend będzie obfitował w wyjątkowe wydarzenia na rodzimej scenie piłkarskiej. Jednym z nich będzie z pewnością ligowy klasyk w Centralnej Lidze Juniorów. Legia Warszawa kontra Lech Poznań. Na ten mecz zapraszamy już dzisiaj, początek transmisji od godziny 15:00, a samo spotkanie na Łączy Nas Piłka rozpocznie się kwadrans później.

Centralna Liga Juniorów

W 25. kolejce Centralnej Ligi Juniorów doszło do niespodzianki – lider Wisła Kraków uległa przedostatniej Koronie Kielce. Wykorzystało to Zagłębie Lubin i zmniejszyło straty do pierwszego miejsca do punktu. Pięć traci trzecia w tabeli Pogoń Szczecin, ale rozegrała jedno spotkanie mniej. W magazynie skrótów CLJ zobaczycie skróty wszystkich spotkań, a także z dwóch meczów z 24. kolejki, w których Wisła pokonała Lecha 2:1, a Zagłębie zremisowało z Koroną 3:3. Zapraszamy!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności