Centralna Liga Juniorów

Emocji związanych z Centralną Ligą Juniorów na kanale ŁNP ciąg dalszy. W środę wiele się działo w meczu Zagłębia Lubin z Wisłą Kraków, w niedzielę natomiast zapraszamy na spotkanie Lecha Poznań z Pogonią Szczecin. Obie drużyny w ostatnich tygodniach są na fali wznoszącej i liczą na powiększenie swojego dorobku punktowego. Transmisja z meczu we Wronkach od 12:00, a początek spotkania piętnaście minut później.

Centralna Liga Juniorów

Nie zwalnia tempa Centralna Liga Juniorów. W środę będzie się toczyć rywalizacja między innymi o zbliżenie się do lidera, Śląska Wrocław. Taka będzie stawka pojedynku pomiędzy drugą w tabeli Wisłą Kraków, a trzecim Zagłębiem. Spotkanie w Lubinie będzie można obejrzeć wyłącznie na kanale Łączy Nas Piłka, od godziny 12:15. Początek transmisji w samo południe.

Centralna Liga Juniorów

Ostatnie październikowe mecze w Centralnej Lidze Juniorów będą swoistą konfrontacją faworytów z drużynami, które skupiają się na walce o utrzymanie. Wyjątkiem będzie pojedynek Górnika Zabrze z Wisłą Kraków – stawką tego meczu jest bowiem ligowe podium. W dwóch meczach już rozegranych w ramach 12. kolejki Lechia rozgromiła na własnym terenie Gwarek Zabrze 8:2, zaś Śląsk Wrocław dzięki imponującemu finiszowi wygrał w Łodzi z miejscowym UKS SMS 4:2.

Centralna Liga Juniorów

W ostatnich dniach nie zwalniają tempa rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów. W środku tygodnia odrabiane są zaległości, jak również mecze są rozgrywane awansem. Tak jest w przypadku spotkania w Łodzi, gdzie zawita lider. Mecz UKS SMS Łódź – Śląsk Wrocław będzie można zobaczyć wyłącznie na kanale Łączy Nas Piłka, początek w środę o godzinie 13:15.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności