Centralna Liga Juniorów

W sobotę na kanale Łączy Nas Piłka TV zainaugurowaliśmy wiosenną część rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. W centrum treninowym Legii Warszawa gospodarze podjęli Pogoń Szczecin, lecz nie zaliczą tego meczu do specjalnie udanych: przegrali bowiem aż 1:3, a dla przyjezdnych dwa gole strzelił Michał Samborski. Zobacz powtórkę tego spotkania!

Centralna Liga Juniorów

Za niecały miesiąc mają się rozpocząć zmagania w tegorocznej Młodzieżowej Lidze Mistrzów. Nasz kraj na międzynarodowej arenie będzie reprezentować Górnik Zabrze, ubiegłoroczny mistrz Polski Centralnej Ligi Juniorów. Na Górny Śląsk ma zawitać PAOK Saloniki. Szkopuł jednak w tym, że nie wiadomo w ogóle, czy do konfrontacji dojdzie.

Centralna Liga Juniorów

To pierwsza zmiana w tym roku kalendarzowym w Centralnej Lidze Juniorów i niewątpliwie mocno zaskakująca. Trenerem juniorów starszych Hutnika Kraków został 25-letni Łukasz Kawa. Zważywszy na fakt, że jego drużyna zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i w tym sezonie zanotowała tylko dwa zwycięstwa, przed młodym trenerem nie lada wyzwanie. – Traktuje to jako szansę. Dla siebie, ale także dla tych młodych zawodników – mówi szkoleniowiec, który poprzednio był w sztabie pierwszej drużyny Hutnika.

Centralna Liga Juniorów

Rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów słyną z ogromnych emocji, ale przede wszystkim z pięknych goli! W dzisiejszym „Best of 2020” zobaczycie między innymi kilka perfekcyjnie wykonanych rzutów wolnych, a na dokładkę strzał zza połowy, który znalazł drogę do bramki! Który z tych 10 goli z #CLJ spodobał Wam się najbardziej? Czekamy na Wasze typy w komentarzach!

Centralna Liga Juniorów

Postawa i pozycja Śląska Wrocław w pierwszej rundzie Centralnej Ligi Juniorów najlepiej opisuje jesienną część zmagań juniorów. Przez długi czas wrocławianie byli liderem rozgrywek, wielu obserwatorów zachwycało się grą zespołu Krzysztofa Wołczka, a w końcówce rundy chwila dekoncentracji zdecydowała o tym, że Śląsk jest na piątym miejscu w tabeli. – Stawka jest bardzo wyrównana, poziom idzie w górę. Ale to dobrze, bo liga będzie ciekawsza – mówi trener wrocławskiego zespołu, Krzysztof Wołczek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności