Centralna Liga Juniorów

Na ten moment czekaliśmy od kilku tygodni. Wraz ze wznowieniem rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów zapraszamy ponownie na transmisje meczów z udziałem najzdolniejszych młodych graczy, Na początek spotkanie Śląska Wrocław z Escolą Varsovia. Transmisja tego meczu na kanale Łączy Nas Piłka w sobotę od 12:00, sam pojedynek rozpocznie się kwadrans później.

Centralna Liga Juniorów

Wiele emocji dostarczyły weekendowe spotkania w Centralnej Lidze Juniorów. Wisła Kraków potwierdziła swoją bardzo dobrą dyspozycję. Bez straty punktów w tym roku są także ekipy Zagłębia Lubin i Escoli. W derbach Krakowa, po ubiegłotygodniowej przegranej z Wisłą, teraz górą były „Pasy”. Na osobne brawa zasługują Jakub Myszor i Kacper Łukasiak, którzy w weekend zaliczyli hat-tricki.

Centralna Liga Juniorów

W 20. kolejce Centralnej Ligi Juniorów Wisła Kraków pokonała 4:2 Jagiellonię Białystok. Dwa gole dla zespołu „Białej Gwiazdy”, co ciekawe oba z rzutów karnych, strzelił Kacper Chełmecki. Po bramce na swoim koncie zapisali też Arkadiusz Ziarko i Patryk Warczak. Trafieniami dla gości odpowiedzieli Krystian Maciejuk i Jakub Lutostański. Spotkanie było na żywo transmitowane na kanale Łączy Nas Piłka. Już teraz zapraszamy na powtórkę wielkich emocji!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności