Centralna Liga Juniorów

Wisła przegrała we Wronkach, do czołówki dołączyła Cracovia, a Pogoń i Lech pokazały, że potrafią wygrywać – tak w skrócie wyglądała „okrojona”, dziewiąta kolejka Centralnej Ligi Juniorów. W weekend rozegrano tylko pięć meczów, z tego też powodu obyło się bez większych przetasowań w czołówce. Na późniejszy termin zostały przełożone spotkania z udziałem Zagłębia Lubin, Górnika Zabrze czy też pojedynek Śląska z Legią.

Centralna Liga Juniorów

Reprezentacyjne emocje nie wpływają na terminarz rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. W dziewiątej kolejce nasze kamery zawitają do Wronek, gdzie swoje spotkania rozgrywa Lech. Drużyna, która w tym sezonie spisuje się poniżej oczekiwań, będzie podejmować lidera, Wisłę Kraków. Mecz w niedzielę od godziny 12:15 wyłącznie na kanale Łączy Nas Piłka! Początek transmisji w samo południe.

Centralna Liga Juniorów

Dwa punkty różnicy pomiędzy liderem, Wisłą Kraków, a czwartą w tabeli Legią Warszawa – sytuacja w Centralnej Lidze Juniorów na półmetku pierwszej rundy robi się coraz ciekawsza. A trzeba pamiętać, że spotkania zaległe mają jeszcze przed sobą goniące liderów, Cracovia i Górnik. Mecze tych drużyn zostały odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego.

Centralna Liga Juniorów

W meczu 8. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18 Wisła Kraków pokonała w Myślenicach 5:2 Arkę Gdynia. Bramki dla gospodarzy zdobyli Wiktor Szywacz, Piotr Ćwik, Sławomir Chmiel (dwie) oraz Kacper Myszogląd. Trafieniami dla Arki odpowiedzieli Kacper Skóra i Kasjan Lipkowski. Spotkanie było na żywo transmitowane przez kanał Łączy Nas Piłka, a już teraz zapraszamy do obejrzenia retransmisji z tego starcia.

Centralna Liga Juniorów

Niezwykle ciekawie zapowiada się spotkanie ósmej kolejki Centralnej Ligi Juniorów, pomiędzy Wisłą Kraków a Arką Gdynia. Co prawda obie drużyny w tabeli dzieli przepaść, ale gdynianie mają powody do optymizmu przed tym spotkaniem. Transmisja wyłącznie na kanale Łączy Nas Piłka, w sobotę o godzinie 11:15.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności