Centralna Liga Juniorów

Podkręcamy tempo w ramach Centralnej Ligi Juniorów. Jedną z czterech drużyn, które w tym roku zdobyły komplet punktów jest Wisła Kraków. Lider nie zawodzi w pierwszych kolejkach, a tym razem z zamiarem sprawienia sensacji przystąpi do meczu z „Białą Gwiazdą” Jagiellonia Białystok. Mecz ten pokażemy na kanale Łączy Nas Piłka w sobotę, o godzinie 12:00!

Centralna Liga Juniorów

Gdy lider gra z drużyną środka tabeli i ma za sobą inauguracyjne zwycięstwo, natomiast rywal nie miał szans z inną drużyną czołówki, to wszystko już przed meczem zdaje się być jasne. Ale nie w przypadku derbów Krakowa. Mecze Cracovii z Wisłą wymykają się z wszystkich kanonów piłkarskich, nawet jeżeli bierzemy pod uwagę tylko zmagania juniorów. Derby te będzie można zobaczyć na Łączy Nas Piłka – transmisję w sobotę zaczynamy od godziny 11:00, mecz rozpocznie się kwadrans później.

Centralna Liga Juniorów

Mocno chyba zatęsknili za ligowym graniem młodzi piłkarze rywalizujący w Centralnej Lidze Juniorów. W pierwszych wiosennych spotkaniach nie brakowało bowiem emocji, efektownych popisów, a przede wszystkim niespodzianek. Trzy czołowe ekipy solidarnie jednak wygrały swoje mecze, a na fotelu lidera cały czas Wisła Kraków.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności