Centralna Liga Juniorów

Wynik meczu Śląska Wrocław z Pogonią Szczecin to wydarzenie numer jeden minionej kolejki w Centralnej Lidze Juniorów. W weekend nie doszło do dwóch innych hitowo zapowiadających się meczów Lecha z Legią i Zagłębia z Wisłą. Liderem w tej sytuacji, mimo porażki, nadal jest Śląsk, w grupie pościgowej na czoło wysunęła się Pogoń Szczecin.

Centralna Liga Juniorów

Szalone dni za nami w Centralnej Lidze Juniorów. Tuż po meczach 10. kolejki w tygodniu odrabiano zaległości, natomiast w weekend czekają nas kolejne ciekawe spotkania. Na pierwszy plan wysuwa się rywalizacja w Lubinie, gdzie miejscowe Zagłębie, trzecia drużyna w tabeli, będzie podejmować Wisłę Kraków, a więc wicelidera rozgrywek. Spotkanie to będzie transmitowane na Łączy Nas Piłka w niedzielę od godziny 12:00!

Centralna Liga Juniorów

W zaległym meczu 9. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18 Korona Kielce pokonała 2:0 Zagłębie Lubin. Bramki dla gospodarzy zdobyli najskuteczniejsi w tym sezonie zawodnicy zespołu, a więc Miłosz Strzeboński (siódme trafienie) oraz Szymon Płocica (szóste trafienie). Spotkanie było na żywo transmitowane na kanale Łączy Nas Piłka. Już teraz zapraszamy do obejrzenia meczu z odtworzenia.

Centralna Liga Juniorów

Z pewnością dla niektórych kibiców może być to niespodzianka, ale ci sympatycy futbolu, którzy regularnie oglądają zmagania juniorów z pewnością zaskoczeni nie są. Po dziewięciu kolejkach liderem CLJ jest Wisła Kraków. Biała Gwiazda na ten wynik jednak solidnie zapracowała. – Nie spoglądamy jednak na razie w tabelę. Raczej bowiem nikt nie pamięta czy Usain Bolt w finale olimpijskim był pierwszy po trzydziestu metrach – uspokaja optymistów trener juniorów Białej Gwiazdy, Adrian Filipek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności