Centralna Liga Juniorów

W środę piłkarze Centralnej Ligi Juniorów będą odrabiać zaległości z jedenastej kolejki. We Wronkach odbędzie się klasyk CLJ, Lech kontra Legia. Obie drużyny we wcześniejszych latach zdominowały rozgrywki, chociaż w dwóch ostatnich sezonach musiały oddać palmę pierwszeństwa innym. Teraz ponownie chcą włączyć się do walki o główne trofeum. Pomóc ma w tym środowe zwycięstwo. Transmisja z tego spotkania na Łączy Nas Piłka. Start transmisji o 11:00, początek meczu kwadrans później.

Centralna Liga Juniorów

Miniony weekend nie był udany dla drużyn ze ścisłej czołówki Centralnej Ligi Juniorów. Co prawda swój dorobek punktowy powiększyły zespoły Śląska Wrocław i Wisły Kraków, ale jedynie ekipy Pogoni Szczecin i Górnika Zabrze wygrały swoje mecze. Zwłaszcza „Portowcy” mogą być zadowoleni, bo rzadko kiedy zawody kończy się  „dwucyfrówką”. Status quo na czele ligowej tabeli został zachowany.

Centralna Liga Juniorów

W ostatniej kolejce rundy jesiennej Centralnej Ligi Juniorów U-17 Wisła Kraków pokonała w derbach Cracovię 3:2. Bramki dla „Białej Gwiazdy” zdobyli Feliks Grzybowski, Dominik Sarga i Radosław Zając. Oba trafienie dla „Pasów” zaliczył zaś Wiktor Łuczyk. Spotkanie było rozegrane w szybkim tempie i przyniosło wiele emocji. Możecie się zresztą przekonać o tym sami, ponieważ na Stadionie Miejskim im. Władysława Kawuli nie mogło zabraknąć kamery Łączy Nas Piłka. Już teraz obejrzyj mecz z odtworzenia!

Centralna Liga Juniorów

W wielkie emocje związane z kolejnym meczem biało-czerwonych wprowadzi nas niedzielne spotkanie Centralnej Ligi Juniorów U-18. Tuż przed południem liderujący rozgrywkom Śląsk Wrocław zacznie swój mecz z Cracovią. Początek tego spotkania o godzinie 11:15, a transmisję będzie można zobaczyć na kanale Łączy Nas Piłka.

Centralna Liga Juniorów

Taki mecz w takich okolicznościach to prawdziwy finał. Cracovia zmierzy się z Wisłą w ostatniej kolejce rundy jesiennej Centralnej Ligi Juniorów U-17. Żeby tego było mało, Cracovia jest wiceliderem, a na pierwszym miejscu jest właśnie lokalny rywal! Transmisja z tego arcyciekawie zapowiadającego się meczu na Łączy Nas Piłka w sobotę od godziny 13:00. Początek meczu kwadrans później.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności