Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 mimo październikowych potknięć w spotkaniach z Serbią i Bułgarią wciąż walczy o awans do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021. Aby zapewnić sobie promocję z drugiego miejsca w grupie, musi w klasyfikacji zespołów z tej pozycji wyprzedzić cztery drużyny. Po weekendowej kolejce gier w innych grupach sprawdzamy, co musi się stać, by biało-czerwoni osiągnęli swój cel.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 rozegra ostatnie spotkanie w ramach eliminacji do mistrzostw Europy. Będzie to też pierwszy mecz w roli selekcjonera tej kadry Macieja Stolarczyka. W Łodzi biało–czerwoni podejmą Łotwę (godz. 17:30, transmisja TVP Sport). – Naszym celem jest zwycięstwo i dopiero potem będziemy przyglądać się sytuacji w innych grupach – mówi Stolarczyk.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Mateusz Bogusz w kadrze młodzieżowej, która kończy kwalifikacje do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021, jest jednym z młodszych zawodników. Odgrywa jednak w niej niebagatelną rolę, stanowiąc niezwykle ważne ogniwo. – Nie narzucam nigdy na siebie żadnej dodatkowej presji, skupiam się na tym, żeby zrobić wszystko, by drużyna wygrała – zapewnia w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Michał Skóraś sezon 2018/2019 spędził na wypożyczeniu do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, a jesień rozgrywek 2019/2020 w Rakowie Częstochowa. Po powrocie do Lecha Poznań początkowo nie dostawał zbyt wielu szans, ale w bieżącym sezonie jest coraz ważniejszą postacią „Kolejorza”. Jego dobra postawa przełożyła się na powołanie do reprezentacji Polski U-21. – Dla mnie to czas, żeby się trochę pokazać. Chciałbym tę okazję wykorzystać jak najlepiej. Liczę, że dostanę szansę debiutu – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 mimo październikowych potknięć w spotkaniach z Serbią i Bułgarią wciąż walczy o awans do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021. Aby zapewnić sobie promocję z drugiego miejsca w grupie, musi w klasyfikacji zespołów z tej pozycji wyprzedzić cztery drużyny. Sprawdzamy, co musi się stać, by biało-czerwoni osiągnęli swój cel, analizując sytuację w innych grupach.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że piątkowe wyniki badań na obecność wirusa SARS-CoV-2 wśród zawodników i sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski do lat 21 w przypadku Tomasza Makowskiego dały wynik pozytywny. Zawodnik, zgodnie z obowiązującym protokołem postępowania COVID-19, został odizolowany od zespołu w trybie natychmiastowym, a w sobotę rano opuścił zgrupowanie kadry narodowej. Żaden z pozostałych zawodników i członków sztabu szkoleniowego nie uzyskał wyniku pozytywnego.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Tymoteusz Puchacz po mistrzostwach świata do lat 20 długo czekał na powołanie do reprezentacji Polski U-21. Swoją szansę otrzymał we wrześniu i bardzo szybko stał się jednym z najważniejszych ogniw w tym zespole. – Na spotkanie z Łotwą nie trzeba będzie nas dodatkowo motywować. Każdy z nas ma swoje ambicje, gramy dla Polski, jesteśmy reprezentantami kraju. To do czegoś zobowiązuje – mówi przed ostatnim meczem kwalifikacji do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności