Reprezentacja młodzieżowa U-21

W kadrze powołanej przez Macieja Stolarczyka na zgrupowanie w hiszpańskim Pinatar i mecze towarzyskie z Arabią Saudyjską (26 marca) oraz Austrią (29 marca) znalazło się dwóch piłkarzy na co dzień grających w Fortuna 1. Lidze. W zgrupowaniu uczestniczą Marcin Grabowski z Bruk-Bet Termaliki Nieciecza oraz Wiktor Pleśnierowicz z Miedzi Legnica.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Od zgrupowania w Hiszpanii rozpoczyna się nowy rozdział w młodzieżowej reprezentacji Polski. Trener Maciej Stolarczyk budowę zespołu złożonego z zawodników urodzonych w roku 2000 i młodszych zacznie od towarzyskich meczów z Arabią Saudyjską U-20 oraz Austrią. Dla wielu wchodzących do młodzieżówki piłkarzy to świetna okazja, by wywalczyć sobie w niej stałe miejsce.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Zaledwie dziewięć dni po osiemnastych urodzinach Jakub Ojrzyński dostał prezent od Jurgena Kloppa, jakiego chyba się nie spodziewał. Bramkarz drużyny młodzieżowej Liverpoolu znalazł się kadrze meczowej na spotkanie Premier League z Sheffield United. – Pod nieobecność Alissona numerem jeden był Adrian, a Kuba numerem dwa. Musiał być mentalnie gotowy, by pełnić taką rolę. Cieszę się, że znów trenuje z pierwszym zespołem – mówi jego ojciec Leszek Ojrzyński, były bramkarz, a obecnie trener Stali Mielec.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności