Reprezentacja młodzieżowa U-19

Zgodnie z przewidywaniami grupa eliminacyjna Mistrzostw Europy kategorii U-19 w której rywalizują biało-czerwoni jest bardzo zacięta. Przed ostatnią rundą spotkań wszystkie cztery drużyny wciąż mają szanse na awans do kolejnej rundy. O godz. 13 w Cardiff Polacy zmierzą się z Rosją.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

W towarzyskim meczu rozegranym w Podgoricy reprezentacja Polski do lat 21 przegrała z Czarnogórą 0:1. Jedyną bramkę tego spotkania zdobył już w drugiej minucie Balsa Sekulić. Zapraszamy do obejrzenia skrótu ostatniej potyczki drużyny Czesława Michniewicza w 2019 roku.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Bramka Dawida Kurminowskiego w 90. minucie spotkania z Norwegią dała Polsce remis w towarzyskiej potyczce reprezentacji U-20. – Czasami tak to jest w piłce, że masz sytuacje, ale nie strzelasz goli. Trzeba jednak wierzyć do samego końca, że się uda. Mi wierzyliśmy, zdobyliśmy bramkę w 90. minucie, mamy remis, jest z tego powodu lekki niedosyt, ale mogliśmy przecież przegrać – ocenił spotkanie napastnik.

Mimo kilku dobrych okazji, w tym sytuacji sam na sam Dawida Kurminowskiego, reprezentacja Polski do lat 20 strzeliła tylko jednego gola, choć dopiero w ostatniej minucie. W towarzyskim spotkaniu rozgrywanym w Bytowie, drużyna Jacka Magiery przegrywała 0:1 po golu z rzutu karnego, lecz zdołała doprowadzić do remisu dzięki asyście Karola Czubak i bramce Dawida Kurminowskiego. To był ostatni pojedynek biało-czerwonych w tym roku.