Reprezentacja młodzieżowa U-21

Huddersfield Town wraca z trzema punktami z wyjazdowego meczu z Hull City, ale niestety okupiło to kontuzją Kamila Grabary. Młodzieżowy reprezentant Polski przy próbie interwencji zderzył się z kolegą z drużyny i na noszach opuścił boisko. – Kamil stracił przytomność i został przewieziony do szpitala – powiedział po meczu trener Huddersfield Town Danny Cowley.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Przez kilka miesięcy po transferze z Piasta Gliwice do Lazio Rzym i wypożyczeniu do drugoligowej Salernitany Patryk Dziczek nie był w stanie wywalczyć sobie miejsca w składzie zespołu Gian Piero Ventury. Po wyleczeniu urazu wskoczył jednak do podstawowej jedenastki, zapisał na swoim koncie dwie asysty i dziś jest pewnym punktem drużyny walczącej o awans do Serie A.

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Michał Litwa z Wisły Kraków został powołany do reprezentacji Polski do lat 16 na towarzyski turniej w Izraelu (biało-czerwoni zagrają z Gruzją, Białorusią i Izraelem). Litwa zastąpi Iwo Kaczmarskiego z Korony Kielce, który weźmie udział w zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 17, która uda się na turniej do hiszpańskiej La Mangi (podopieczni trenera Marcina Dorny zagrają z Gruzją, Norwegią i Chorwacją).

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Trener reprezentacji Polski do lat 17 Marcin Dorna podał listę powołanych zawodników na towarzyski turniej w hiszpańskiej La Mandze. Biało-czerwoni zagrają z Gruzją (06.02, godz. 15:00), Norwegią (08.02, godz. 15:00) oraz Chorwacją (10.02, godz. 15:00).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności