Reprezentacja młodzieżowa U-16

Na przełomie stycznia i lutego reprezentacja Polski do lat 16 prowadzona przez Dariusza Gęsiora rozegra towarzyski turniej w Izraelu. Rywalami biało-czerwonych będą Gruzja (29.01, godz. 11:00, NTC Shefayim), Białoruś (31.01, godz. 10:00, NTC Shefayim) oraz Izrael (02.02, godz. 16:00, NTC Shefayim).

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Szybko stał się odkryciem PKO Ekstraklasy. Należał do mocnych punktów Pogoni Szczecin, mimo 18 lat. – Był liderem Legii U-19, choć rocznikowo mógł grać w U-17. To już o czymś świadczy – podkreśla Piotr Kobierecki, który prowadził Sebastiana Walukiewicza w zespole Centralnej Ligi Juniorów warszawskiego klubu. W poniedziałek młodzieżowy reprezentant Polski zadebiutował w Serie A przeciwko Juventusowi FC.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Pół roku oczekiwania na debiut, ale gdy już przyszedł ten moment, to na najlepszej scenie: na boisku mistrza Włoch, przy 40 tys. widzów i przeciwko Juventusowi z Cristiano Ronaldo czy Paolo Dybalą w składzie. – Wiem, że sześć miesięcy temu nie dałbym sobie rady, zwłaszcza pod względem fizycznym. A w Turynie to nawet przy 0:4 najchętniej to nie schodziłbym z boiska. W takich meczach przecież uczę się najwięcej – mówi Sebastian Walukiewicz, młodzieżowy reprezentant Polski, który w poniedziałek zaliczył swój pierwszy występ w barwach Cagliari w Serie A.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Cztery razy w trwającym sezonie udało się Kamilowi Grabarze zagrać mecz na zero z tyłu. To 2/3 wygranych Huddersfield w Championship. Drużyna Polaka walczy o utrzymanie na zapleczu angielskiej Premier League i potrzebuje do tego jego czystych kont. W niedzielę młodzieżowego reprezentanta Polski, kapitana kadry Czesława Michniewicza, (godz. 16:00) czeka konfrontacja z Blackburn.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności