Reprezentacja młodzieżowa U-20

Tymoteusz Puchacz miał duży wkład w zwycięstwo reprezentacji Polski U-20 ze Szwajcarią w ramach Turnieju Ośmiu Narodów: zaliczył dwie asysty przy golach na 3:0 i 4:1. – Dostawałem mnóstwo piłek, a że miałem dużo miejsca na lewej stronie mogłem zrobić z tego użytek – powiedział skrzydłowy polskiej kadry.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Wynik 5:1 na poziomie międzynarodowym to duża sprawa. Chciałbym pogratulować moim piłkarzom konsekwencji i gry do przodu. Wykorzystaliśmy atuty, o których rozmawialiśmy w przerwie – powiedział trener reprezentacji Polski do lat 20 Jacek Magiera po meczu ze Szwajcarią.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Efektowna gra reprezentacji Polski U-20 w drugiej połowie meczu ze Szwajcarią w ramach rozgrywek Turnieju Ośmiu Narodów przyniosła drużynie Jacka Magiery cztery gole po składnych, efektownych akcjach. Przed przerwą Polacy zdobyli jedną bramkę i ostatecznie wysoko pokonali swoich rówieśników ze Szwajcarii. Ozdobą spotkania było trafienie Jakuba Bednarczyk, pieczętujące efektowną wygraną biało-czerwonych (5:1).

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Reprezentacja U-20 spotkała się w tym sezonie po raz trzeci. Selekcjoner Jacek Magiera dokonuje szerokiego przeglądu kadr – w sumie do tej pory powołał 39 piłkarzy. W kadrze na mecz Turnieju Ośmiu Narodów ze Szwajcarią (14 listopada, godz. 16:00, Chojnice, transmisja TVP Sport) i towarzyskie spotkanie z Norwegią (18 listopada, godz. 17:00, Bytów) jest aż dziewięciu potencjalnych debiutantów.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

Reprezentacja Polski do lat 19 rozpoczęła eliminacje Mistrzostw Europy od porażki z gospodarzami, Walią (0:3). Przedstawiamy skrót z tego spotkania. Kolejne mecze biało-czerwonych już w sobotę z Kosowem i we wtorek z Rosją (oba w Cardiff).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności