Reprezentacja młodzieżowa U-19

Za nami wszystkie tegoroczne spotkania kadr narodowych. To dobry czas na podsumowanie dokonań reprezentacji Polski, które walczą o punkty kwalifikacji międzynarodowych turniejów oraz biorą udział w turniejach finałowych. W trzeciej części przyglądamy się rokowi 2019 w wykonaniu reprezentacji Polski do lat 19.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Za nami wszystkie tegoroczne spotkania kadr narodowych. To dobry czas na podsumowanie dokonań reprezentacji Polski, które walczą o punkty kwalifikacji międzynarodowych turniejów oraz biorą udział w turniejach finałowych. W drugiej części przyglądamy się rokowi 2019 w wykonaniu reprezentacji Polski do lat 17.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Jakub Kiwior jest podstawowym obrońcą reprezentacji U-20 i jesienią zagrał we wszystkich spotkaniach kadry trenera Jacka Magiery. – Na początku w kadrze zaskoczyło mnie to, że graliśmy trójką w defensywie i dostałem pozwolenie, by podłączać się do akcji ofensywnych. Trenerzy wręcz powiedzieli, że mam tak grać, jeśli czuję się na siłach. Pasuje mi taki styl gry – przyznaje stoper MSK Żylina ze słowackiej ekstraklasy.

Reprezentacja młodzieżowa U-15

Reprezentacja Polski do lat 15 dowodzona przez trenera Rafała Lasockiego przegrała dwa mecze z Irlandią 1:2. W czwartkowym spotkaniu biało-czerwoni spisali się jednak lepiej, niż we wtorkowym spotkaniu. – Pierwsza połowa w naszym wykonaniu w czwartkowym meczu wyglądała bardzo dobrze. To był nasz najlepszy okres w całym tym dwumeczu – mówi szkoleniowiec juniorskiej kadry narodowej.

Reprezentacja młodzieżowa U-15

W drugim towarzyskim meczu rozegranym przeciwko Irlandii reprezentacja Polski do lat 15 uległa rywalowi 1:2. Jedyną bramkę dla biało-czerwonych zdobył Marcel Szymański. W pierwszym starciu tych zespołów drużyna prowadzona przez Rafała Lasockiego także przegrała 1:2.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności