Reprezentacja młodzieżowa U-16

Młodzieżowa reprezentacja Polski do lat 16 trenera Dariusza Gęsiora udanie rozpoczęła 2020 rok. Z kompletem punktów wygrała turniej w Izraelu, w trzech meczach tracąc tylko dwie bramki. – To na pewno dobry prognostyk przed kolejnymi spotkaniami i czekającymi nas jesienią eliminacjami – mówią zgodnie młodzi zawodnicy, którzy okazali się lepsi od Gruzji (1:0), Białorusi (1:0) i Izraela (3:2).

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Kompletem punktów reprezentacja Polski U-16 zakończyła towarzyski turniej w Izraelu. Biało-czerwoni pokonali Gruzję, Białoruś, a na koniec gospodarzy. – Wygrane mecze cieszą, ale najważniejsze jest dla nas budowanie zespołu, który będzie walczył w listopadzie o mistrzostwa Europy. Zaprosiliśmy na zgrupowanie nowych zawodników, którzy mieli okazję pokazać swoje umiejętności w spotkaniach o stawkę – powiedział trener biało-czerwonych Dariusz Gęsior.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

114 dni minie od ostatniego meczu reprezentacji Polski do lat 17, gdy w czwartek wybiegnie ona na murawę w La Mandze, by zmierzyć się z Gruzją. Znacznie krócej kadra Marcina Dorny będzie oczekiwać na kolejne wyzwanie po towarzyskim turnieju w Hiszpanii: pod koniec marca rozpocznie w Polsce rundę Elite eliminacji mistrzostw Europy. Najbliższy tydzień ma być ostatnim etapem przygotowań.

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Reprezentacja Polski do lat 16 w trzecim meczu turnieju towarzyskiego rozgrywanego w Izraelu pokonała gospodarzy 3:2 i zapewniła sobie triumf w całym turnieju. Wcześniej biało-czerwoni wygrali z Gruzją (1:0) oraz Białorusią (1:0). Drugie miejsce zajęli Izraelczycy, trzecie – Gruzini, natomiast na czwartej pozycji uplasowali się Białorusini. Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania z Izraelem.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności