Reprezentacja młodzieżowa U-17

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że Mariusz Jop 1 sierpnia 2020 roku został asystentem trenera reprezentacji Polski U-17, Macieja Stolarczyka. Jop to 27-krotny reprezentant Polski, uczestnik mistrzostw świata 2006 oraz mistrzostw Europy 2008. Jest wychowankiem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, z Wisłą Kraków zdobył trzy mistrzostwa Polski i dwa Puchary Polski. Grał również w Widzewie Łódź, FK Moskwa i Górniku Zabrze.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

23 maja 2019 roku oczy kibiców zwrócone były na Łódź. Tego dnia reprezentacja Polski do lat 20 meczem z Kolumbią rozpoczęła udział w mistrzostwach świata, rozgrywanych na polskich boiskach. Biało-czerwoni swój udział w turnieju zakończyli na 1/8 finału, przegrywając wówczas z Włochami. Jak przez rok rozwinęły się kariery wybrańców trenera Jacka Magiery?

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Dzisiejszego wieczoru retransmitować będziemy mecz młodzieżowej reprezentacji Polski U-21, która w ubiegłym roku wystąpiła na mistrzostwach Europy. Spotkanie z Włochami w Bolonii było horrorem ze szczęśliwym zakończeniem, bo Polacy po ciężkim boju pokonali Italię, choć przez większość meczu musieli bronić się przed atakami rywala. Zapraszamy na nasze kanały społecznościowe od godziny 20:30.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

– Świetnie pracowało mi się ze sztabem szkoleniowym reprezentacji Polski U-20. Rozwinąłem się przy nim najmocniej w trakcie mojej krótkiej kariery i wiem, jak profesjonalnie trenować. To kadra, w której wszyscy byli bardzo zdeterminowani, by nam pomóc w robieniu postępów – podkreśla Serafin Szota, obrońca reprezentacji Polski U-20 i Stomilu Olsztyn.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Seria „Niekochani” zaprezentowała kibicom od środka funkcjonowanie pierwszej reprezentacji Polski – zarówno w tych trudnych, jak i szczęśliwych okresach z ostatnich kilkunastu miesięcy. To dobry moment, by pokazać, jak w chwili wielkiego wyzwania radzili sobie ich młodsi koledzy – podopieczni Jacka Magiery z kadry do lat 20, która w ubiegłym roku wystąpiła w rozgrywanych w Polsce młodzieżowych mistrzostwach świata FIFA U-20. Zobaczcie, jak wyglądały poszczególne etapy przygotowań i samego turnieju w samym wnętrzu drużyny – w szatni, na odprawach taktycznych z selekcjonerem, w pokojach hotelowych.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Seria „Niekochani” zaprezentowała wam od środka funkcjonowanie pierwszej reprezentacji Polski – zarówno w tych trudnych, jak i szczęśliwych okresach z ostatnich kilkunastu miesięcy. To dobry moment, by pokazać, jak w chwili wielkiego wyzwania radzili sobie ich młodsi koledzy – podopieczni Jacka Magiery z kadry do lat 20, która w ubiegłym roku wystąpiła w rozgrywanych w Polsce młodzieżowych mistrzostwach świata FIFA U-20. Zobaczycie, jak wyglądały poszczególne etapy przygotowań i samego turnieju w samym wnętrzu drużyny – w szatni, na odprawach taktycznych z selekcjonerem, w pokojach hotelowych. Premiera filmu dokumentalnego „Gramy dalej” – w najbliższą sobotę o 20:30.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

O ile sytuacja związana z pandemią koronawirusa mocno ogranicza działania trenerów klubowych, o tyle w jeszcze gorszym położeniu wydają się być selekcjonerzy. Jak w takim razie wygląda plan działania trenera młodzieżowej kadry narodowej, kiedy jego podopieczni nie grają? Na czym obecnie skupiają uwagę sztaby reprezentacji? Co analizują? W jaki sposób? Swój punkt... obserwacji dla Łączy Nas Piłka przedstawia Czesław Michniewicz, trener reprezentacji U-21.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności