Reprezentacja młodzieżowa U-21

– Przed nami spotkanie z Rosją, które będzie niezwykle istotne dla układu tabeli grupy kwalifikacyjnej. Do zakończenia rywalizacji zostały nam cztery mecze, Rosjanie mają przed sobą już tylko trzy spotkania. Wtorkowa potyczka może więc bardzo wiele zmienić – powiedział na konferencji prasowej przed meczem z Rosją trener reprezentacji Polski do lat 21 Czesław Michniewicz.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

– Na treningach widać, że prezentujemy wysoki poziom. Każdy bardzo mocno walczy o miejsce w składzie. To na pewno pomaga nam się rozwijać. Dobrze też, że podczas zgrupowań mierzymy się z wymagającymi przeciwnikami. Lepiej grać z silniejszym rywalem, bo to pozwoli wyciągnąć wnioski i poprawiać słabsze strony –uważa Michał Rakoczy, kapitan reprezentacji Polski U-19.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Efektownym zwycięstwem wrócili do rywalizacji o awans do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 reprezentanci Polski do lat 21. Podopieczni Czesława Michniewicza rozbili w Parnawie Estonię 6:0, a łupem bramkowym podzielili się Mateusz Bogusz, Patryk Klimala, Jakub Kamiński, Robert Gumny i Paweł Tomczyk. Zapraszamy do obejrzenia skrótu piątkowego spotkania!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności