Reprezentacja młodzieżowa U-19

W ramach przygotowań do mistrzostw Europy reprezentacja Polski U-19 rozegra w Kaliszu (godz. 14:30, transmisja TVP Sport) spotkanie towarzyskie z rówieśnikami z Niemiec. – To zupełnie nowa reprezentacja. Gramy oczywiście o zwycięstwo, ale nie mniej ważne jest wzajemne poznawanie się i coraz lepsze rozumienie, bo jesteśmy dopiero na początku drogi – podkreśla Jacek Magiera, selekcjoner kadry U-19.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

– Celem dla tej kadry jest awans na przyszłoroczne mistrzostwa Europy w Rumunii. Mam do dyspozycji piłkarzy z roczników 2002 i 2003. To pierwsze zgrupowanie tej reprezentacji. Chcemy stworzyć drużynę, która będzie głodna sukcesu, a piłkarze się rozwiną, co będzie z korzyścią dla klubów, w których występują – podkreśla Jacek Magiera, selekcjoner reprezentacji U-19, która zagra towarzysko w czwartek (3 września) z Niemcami, a w poniedziałek z Czechami (7 września).

Reprezentacja młodzieżowa U-19

Reprezentacja Polski do lat 19 rozegra we wrześniu dwa spotkania, rozpoczynając od meczu z Niemcami w Kaliszu (03.09, godz. 14.30). Przedstawiciele mediów zainteresowani akredytowaniem się na to spotkanie mogą znaleźć informacje na stronie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

Reprezentacja Polski do lat 19 prowadzona przez Jacka Magierę rozegra we wrześniu dwa spotkania: z Niemcami (03.09 w Kaliszu) i z Czechami (07.09 w Brzegu). Na liście zawodników powołanych na zgrupowanie w Uniejowie doszło do trzech zmian: Nicolę Zalewskiego (AS Roma), Jakuba Ojrzyńskiego (Liverpool) i Jakuba Bierońskiego (Podbeskidzie Bielsko-Biała) zastąpią Nikodem Niski (Legia Warszawa), Krzysztof Bąkowski (Lech Poznań) oraz Jakub Kałuziński (Lechia Gdańsk)

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności