Reprezentacja młodzieżowa U-21

Jakub Kamiński dopiero co awansował z Lechem Poznań do fazy grupowej Ligi Europy, a już przygotowuje się do meczów eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy przeciwko Serbii (piątek, godz. 18) oraz Bułgarii (wtorek, godz. 18). Młody skrzydłowy z przytupem rozpoczął sezon – dobre recenzje zbiera za grę w PKO Ekstraklasie oraz europejskich pucharach – i zamierza stanowić o sile „Kolejorza”, z którym pod koniec lipca przedłużył umowę. – Postanowiłem zostać, pograć jeszcze w ekstraklasie, ustabilizować formę, zrobić dobre statystyki. Promować swoją markę. Liga Europy to szansa pokazania się. To dla wielu piłkarzy okno wystawowe na świat. Musimy to wykorzystać. Dlatego wymagamy od siebie dużo – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

W reprezentacji U-19, która w czwartek w Kołobrzegu (08.10, godz. 15), a w poniedziałek w Świnoujściu (12.10, godz. 13) zmierzy się z Danią, Maciej Kowal odpowiada za bramkarzy. – Chcemy powoływać chłopaków, którzy będą nadzieją polskiej piłki w kontekście starszych kadr młodzieżowych, a docelowo dla pierwszej reprezentacji – podkreśla 33–letni szkoleniowiec.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

Reprezentacja Polski do lat 19 w październiku rozegra dwa spotkania z Danią w Kołobrzegu (08.10, godz. 15) i w Świnoujściu (12.10, godz. 13). Selekcjoner Jacek Magiera w miejsce kontuzjowanych Kacpra Bieszczada i Xaviera Dziekońskiego zadecydował o dodatkowym powołaniu Bartosza Neugebauera (Górnik Zabrze) oraz Kacpra Trelowskiego (Raków Częstochowa).

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że uruchomiony został proces akredytacji dla przedstawicieli mediów na mecz kwalifikacji mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021 Polska – Bułgaria. Biało-czerwoni zagrają z Bułgarami 13 października o godz. 18:00 na Stadionie Miejskim w Gdyni (ul. Olimpijska 5).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności