Reprezentacja U16 | mężczyźni

Aktualności

[TALENT PRO] Sebastian Mila: „Mają lepsze umiejętności, niż ja w ich wieku”

21.01.2020

Tydzień spędzony w Hiszpanii przez młodzieżowych reprezentantów Polski od U-15 do U-17 był nie tylko okazją do wsparcia ich rozwoju, ale i ciekawą konfrontacją nowych pokoleń piłkarzy z tymi, którzy już w piłkę nie grają. – Na zgrupowani byli Józef Młynarczyk, Jerzy Brzęczek, Czesław Michniewicz… Piłkarze mieli się do kogo zwrócić. Niektórzy wezmą ich rady do siebie, inni mniej, ale naszą rolą jest to, by im pokazać właściwą drogę – mówi Sebastian Mila, 38-krotny reprezentant kraju, który również był w sztabie szkoleniowym projektu Talent Pro.

Aktualności

W hiszpańskiej miejscowości San Pedro Del Pinatar trwa trzecie zgrupowanie Talent Pro. Najzdolniejsi zawodnicy z roczników 2003, 2004 i 2005 mieli okazję trenować przez ponad tydzień pod okiem selekcjonerów młodzieżowych reprezentacji Polski, a młodych piłkarzy odwiedził również sam Jerzy Brzęczek, który aktywnie uczestniczył w treningach. W sztabie szkoleniowym znalazło się też miejsce między innymi dla Sebastiana Mili, który udzielał swoim następcom przydatnych wskazówek.

Aktualności

Na „Łączy Nas Piłka” codziennie informowaliśmy o przebiegu zgrupowania Talent Pro w hiszpańskim Pinatar, gdzie pod okiem trenerów kadr młodzieżowych trenowali zawodnicy z trzech roczników: 2003, 2004 i 2005. Oddaliśmy nasze łamy również piłkarzom, którzy dzielili się swoimi przemyśleniami i wrażeniami z uczestnictwa w tym projekcie. Ostatnim bohaterem naszego cyklu jest Tomasz Pieńko z Zagłębia Lubin i reprezentacji do lat 16.

Aktualności

Na zgrupowaniu dla niemal 40 najzdolniejszych zawodników w trzech rocznikach (2003, 2004 i 2005) w czwartek wieczorem pojawił się Jerzy Brzęczek, selekcjoner reprezentacji Polski. To jednak następny dzień był kulminacją jego kolejnej wizyty i wsparcia dla projektu Talent Pro: z odprawami, treningami prosto z najważniejszej kadry i rozmową o tym, czym jest charakter na najwyższym poziomie futbolu.

Aktualności

Na „Łączy Nas Piłka” codziennie informujemy o przebiegu zgrupowania Talent Pro w hiszpańskim Pinatar, gdzie pod okiem trenerów kadr młodzieżowych trenują zawodnicy z trzech roczników: 2003, 2004 i 2005. Oddajemy nasze łamy również piłkarzom, którzy będą dzielili się swoimi przemyśleniami i wrażeniami z uczestnictwa w tym projekcie. Dziś czas na Bartosza Krasuskiego z Legii Warszawa i reprezentacji do lat 15.

Aktualności

Golkiper z jedenastki stulecia Polskiego Związku Piłki Nożnej, defensor trzeciej drużyny na świecie, pomocnik, który strzelił gola Niemcom i na skrzydle trzykrotny mistrz Polski. Jakby tego było mało, to jeszcze doświadczeni ligowcy oraz niemal wszyscy selekcjonerzy kadr młodzieżowych, z zaplanowaną wizytą, rozmową oraz dwoma treningami poprowadzonymi przez trenera Jerzego Brzęczka. Tak w dużym skrócie wygląda sztab szkoleniowy projektu Talent Pro, którego trzecie zgrupowanie rozpoczęło się w niedzielę w hiszpańskim Pinatar.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności